Головна Новини ректорату Вчена рада Профспілкова організація Факультети Абітурієнтам Foreign students Новини Контакти

Історія університету

Ректорат ДЗ ЛДМУ

Кафедри

Наукова частина

Навчальний відділ

Клінічний відділ

Навчально-методичний відділ

Бухгалтерська служба

Відділ кадрів

Юридичний відділ

Відділ міжнародних зв’язків

Планово-економічний відділ

Експлуатаційно-технічний відділ

Канцелярія

Інформаційно-обчислювальний центр

Відділ аспірантури та ординатури

Відділ науково-медичної інформації

Господарська частина

Відділ обслуговуючого персоналу

Патентно-ліцензійний відділ

Відділ метрології

Редакційно-видавничий відділ

Комісія з біомедичної етики

Науково-експертна комісія

Рада молодих вчених

Студентське наукове товариство

Спеціалізована вчена рада Д29.600.02

Спеціалізована вчена рада Д29.600.03

Цивільний захист

Антикорупційні заходи

Публічна інформація


Дошка оголошень для робітників

Дошка оголошень для інтернів, курсантів, лікарів

”Національна

”Національна


ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ
ДЛЯ ІНТЕРНІВ, КУРСАНТІВ, ЛІКАРІВ

тел. (06453) 7-64-67, e-mail: decanatfpo@gmail.com


Ярмарок вакансій для випускників

Однією з форм сприяння працевлаштуванню випускників є так званий Ярмарок вакансій. Мета проведення подібного заходу - найбільш широке залучення роботодавців до подання наявних у них вакантних робочих місць, а випускників - до пошуку прийнятної для них роботи через безпосередній контакт з роботодавцем.

22 жовтня 2019 р в актовій залі університету відбувся Ярмарок вакансій. На зустріч з нашими випускниками та інтернами приїхали головні лікарі та представники медичних закладів майже всіх районів Луганської області та міст обласного підпорядкування.

Студенти та лікарі-інтерни мали змогу поспілкуватися з представниками громад, головними лікарями, поставити найбільш актуальні та гострі для молодих спеціалістів запитання, а саме: гарантовані перші робочі місця, вимоги до умов праці і соціального пакету, який їм може запропонувати роботодавець.

Захід пройшов в теплій, дружній атмосфері. Комунікація виявилася плідною для обох сторін.
(Натисніть на картинку для збільшення)

- # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # -Урочисте вручення сертифікатів лікарів – спеціалістів

27.06.2019 р. у актовому залі ДЗ ЛДМУ відбулося урочисте вручення сертифікатів лікарів – спеціалістів за наступними спеціальностями: «Патологічна анатомія», «Анестезіологія та інтенсивна терапія», «Внутрішні хвороби», «Педіатрія», «Офтальмологія», «Ортопедія та травматологія», «Загальна практика – сімейна медицина», «Стоматологія», «Акушерство та гінекологія», «Хірургія».

Лікарів привітали ректор університету, д.мед.н., професор І.В. Іоффе; в. о. декана факультету післядипломної освіти, к. мед.н., доцент І. С. Коробко; завідуюча кафедрою терапії ФПО, д.мед.н., професор І. В. Лоскутова; завідувач кафедри анестезіології, реаніматології, та невідкладних станів, д.мед.н., професор Г. І. Постернак; завідуюча кафедрою акушерства та гінекології к. мед. н., доцент Н. Г. Корнієць; доцент кафедри педіатрії з дитячими інфекціями, к. мед. н., доцент Л. М. Осичнюк та від кафедри стоматології – М. Ф. Прокопенко.

Деканат факультету післядипломної освіти від щирого серця вітає молодих лікарів!!!
(Натисніть на картинку для збільшення)

Більше фотографій з заходу ви можете побачити тут:


- # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # -Конференція інтернів 10.06.2019 р.

Традиційна щорічна науково-практична конференція інтернів «Актуальні питання експериментальної, клінічної медицини та фармації» відбулась 10.06.2019р. Учасників конференції привітали ректор ДЗ «Луганський державний медичний університет», д.мед.н., професор І.В. Іоффе; перший проректор з науково-педагогічної роботи, д.біол.н., д.мед.н., професор С.М. Смірнов; декан фармацевтичного факультету, в.о. проректора з науково-педагогичної та виховної роботи, Заслужений працівник охорони здоров я України, д.фарм.н., професор О.П. Гудзенко та голова журі конференції в. о. декана факультету післядипломної освіти, к.мед.н., доцент І.С. Коробко.

На конференції були присутні 82 учасники, серед яких 72 лікаря - інтерна. З доповідями виступили інтерни кафедри акушерства та гінекології, кафедри педіатрії з дитячими інфекціями, кафедри хірургії та хірургії ФПО; кафедри нейрохірургії, травматології та ортопедії з ЛФК; кафедри офтальмології, отоларингології та онкології; кафедри сімейної, соціальної, військової медицини та організації охорони здоров’я; кафедри терапії ФПО; кафедри технології ліків, організації та економіки фармації; кафедри патологічної морфології, судової медицини з медичним законодавством та кафедри стоматології. Доповіді інтернів – лікарів були присвячені актуальним питанням діагностики і лікування захворювань, супроводжувалися змістовними, наглядними презентаціями. Майбутні лікарі провели ґрунтовні дослідження, за результатами яких зробили висновки.

Компетентне журі у складі: голови – в. о. декана факультету післядипломної освіти, к. мед. н., доцента І.С. Коробко та членів журі: зав. кафедри нормальної фізіології та патологічної фізіології, к. мед. н, доцента Е.О. Глазкова, зав. кафедри мікробіології, гігієни та екології, Заслуженого діяча науки і техніки України, д.мед.н., професора І.С. Гайдаша та доцента кафедри методичної та біологічної фізики, медичної інформатики та біостатистики, к хім.н. В. В. Гончарова присудило перше місце Жукову Кирилу Олексійовичу (спеціальність «Хірургія»); друге місце – Крамаренко Олександрі Ігорівні (спеціальність «Акушерство та гінекологія») та Каптан Тетяні Володимирівні (спеціальність «Загальна фармація»); третє місце – Двуреченському Дмитру Ярославовичу (спеціальність «Стоматологія») та Литовченко Кристині Олегівні (спеціальність «Патологічна анатомія»).(Натисніть на картинку для збільшення)

Більше фотографій з заходу ви можете побачити тут:


- # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # -До уваги співробітників кафедр та інтернів!
10 червня 2019 року о 10-00 в актовому залі університету відбудеться науково-практична конференція інтернів «Актуальні питання експериментальної, клінічної медицини та фармації». Запрошуються всі співробітники кафедр та інтерни всіх років навчання.

Деканат ФПО

- # - # - # - # - # - # - # - # - # -

Термінова інформація

До уваги лікарів-інтернів I року навчання (усі спеціальності) та студентів VI курсу медичного факультету.

Кафедра педіатрії з дитячими інфекціями підготувала блок тестових завдань у традиційному форматі з профілактичних щеплень (загальна кількість – 170). Завдання складені на основі чинних наказів МОЗ України.

Зазначені матеріали у електронному вигляді (формати .docx та .qst) можна отримати на кафедрі педіатрії з дитячими інфекціями за адресою м. Рубіжне, вул. Студентська, 19.

- # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # -Конференція 01.03.2019 р.

01.03.2019 р. відбулась науково-практична конференція «Сучасні аспекти патогенезу та лікування різних видів сепсису». З привітальним словом виступили ректор ДЗ «Луганський державний медичний університет», д.мед.н., професор І.В. Іоффе, перший проректор з науково-педагогічної роботи, д.біол.н., д.мед.н., професор С.М. Смірнов, проректор з наукової роботи д.мед.н., професор І.О. Комаревцева та в. о. декана факультету післядипломної освіти, к.мед.н., доцент І.С. Коробко.

На конференції були присутні 75 учасників, серед яких 68 лікарів - інтернів. З доповідями виступили інтерни 2 спеціальностей: «Хірургія» та «Стоматологія» і асистент кафедри хірургії та хірургії ФПО. Доповіді інтернів – лікарів були присвячені гострим питанням патогенезу і лікуванню сепсису, супроводжувалися змістовними, наглядними презентаціями. Майбутні лікарі провели ґрунтовні дослідження, за результатами яких зробили висновки.

Компетентне журі у складі: голови – ректора ДЗ «Луганський державний медичний університет», д.мед.н., професора Іоффе І.В. та членів журі: зав. каф. хірургії та хірургії ФПО, д.мед.н., професора Зєльоного І.І., в. о. декана факультету післядипломної освіти, к.мед.н., доцента Коробко І.С. присудило перше місце Василевському К.А. (спеціальність «Хірургія»), друге місце – Бондарець Л.І. (спеціальність «Хірургія») та третє місце – Гончаровій А.С. (спеціальність «Хірургія»).

- # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # -До уваги випускників та інтернів!

Доводимо до Вашого відома, що КУ «Кремінське районне територіальне медичне об’єднання», у зв’язку з дефіцитом спеціалістів, запрошує до інтернатури з подальшим працевлаштуванням інтернів (з дослідженням можливості подальшого надання житла, та навчання в інтернатурі на контрактній основі за рахунок коштів з місцевого бюджету):
1. Лікар-нарколог
2. Лікар-отоларинголог
3. Лікар-терапевт (3 місця)
4. Лікар-рентгенолог
5. Лікар-педіатр
6. Лікар-хірург
7. Лікар-невропатолог
8. Лікар-невропатолог дитячий
9. Лікар-психіатр
10. Лікар-інфекціоніст
11. Лікар-ортопед-травматолог
12. Лікар-фізіотерапевт
13. Лікар-гінеколог
14. Лікар-гастроентеролог

- # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # -До уваги лікарів!

На кафедрі сімейної, соціальної, військової медицини та організації охорони здоров’я відбудуться цикли підвищення кваліфікації:
1. Передатестаційний цикл за спеціальністю «Організація та управління охороною здоров’я» з 01.03.2019 р. по 01.04.2019 р.
2. Передатестаційний цикл за спеціальністю «Загальна практика – сімейна медицина» з 01.04.2019 р. по 30.04.2019 р.
3. Цикл стажування за спеціальністю «Загальна практика – сімейна медицина» з 01.04.2019 р. по 30.04.2019 р.

- # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # -До уваги лікарів-педіатрів!

На кафедрі педіатрії з дитячими інфекціями відбудуться цикли підвищення кваліфікації:
1. Цикл тематичного удосконалення за темою «Дитяча гастроентерологія» з 11.02.2019 р. по 15.02.2019 р.
2. Передатестаційний цикл за спеціальністю «Педіатрія» з 01.03.2019 р. по 29.03.2019 р.

- # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # -До уваги співробітників кафедр та інтернів!

31 січня 2019 року о 12-00 в актовому залі університету відбудеться урочисте вручення сертифікатів лікарів–інтернів.

Запрошуються всі співробітники кафедр та інтерни.

З повагою, деканат ФПО

- # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # -Конференція інтернів 25.01.2019 р.

25.01.2019 р. відбулась щорічна науково-практична конференція інтернів «Актуальні питання експериментальної, клінічної медицини та фармації». З вітальним словом виступили ректор ДЗ «Луганський державний медичний університет», д.мед.н., професор І.В. Іоффе, перший проректор з науково-педагогічної роботи, д.біол.н., д.мед.н., професор С.М. Смірнов, проректор з наукової роботи д.мед.н., професор І.О. Комаревцева, декан фармацевтичного факультету, д.фарм.н., професор О.П. Гудзенко та в. о. декана факультету післядипломної освіти, к.мед.н. І.С. Коробко.

На конференції були присутні 84 учасника, серед яких 75 лікарів (провізорів) - інтернів. З доповідями виступили інтерни - випускники 3 спеціальностей: «Радіологія», «Неврологія», «Психіатрія». Доповіді інтернів – лікарів (провізорів) були присвячені актуальним питанням діагностики і лікування захворювань, супроводжувалися змістовними, наглядними презентаціями. Майбутні лікарі провели ґрунтовні дослідження, за результатами яких зробили висновки.

Компетентне журі у складі голови: проректора з наукової роботи д.мед.н., професора Комаревцевої І.О., к.мед.н., доцента Глазкова Е.О., д.мед.н., професора Гайдаша І.С., к.хім.н., доцента Гончарова В.В. присудило перше місце колективу авторів Суботіній О.С. та Теряєвій Т.В. (спеціальність «Радіологія»), друге місце розділили інтерни – Пятушко М.А. (спеціальність «Радіологія») та колектив авторів Хрипун К.Г., Арсенюк Т.О. та Стріжакова В.О. (спеціальність «Психіатрія»), третє місце розділили колективи авторів Сергієнко В.В., Малахова К.В., Кіналь К.К. (спеціальність «Неврологія») та Макашутіна О.О., Волга Ю.О., Чихачова О.М. (спеціальність «Психіатрія»).(Натисніть на картинку для збільшення)

Більше фотографій з заходу ви можете побачити тут:


- # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # -Шановні співробітники, студенти, інтерни!

Повідомляємо, що 25 січня 2019 року о 10-00 в актовій залі ДЗ «Луганський державний медичний університет» відбудеться науково-практична конференція інтернів «Актуальні питання експериментальної, клінічної медицини та фармації» (за адресою: вул. Будівельників, будинок 32, 2-й поверх).

Запрошуємо усіх бажаючих.

З повагою, деканат ФПО


- # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # -
ОСВІТНІЙ ЦЕНТР «ДОНБАС-УКРАЇНА»

Підготовка офіцерів запасу

Розклад занять

Державна екзаменаційна комісія (ДЕК)

Центр культури та дозвілля студентів

Профспілкова організація студентів

Студентське самоврядування

Студентське життя

Гуртожиток

Урочиста обіцянка студента

Клятва лікаря України

Клятва провізора

Клятва Гіппократа

Гімн ДЗ ЛДМУ

Бібліотека

Всеукраїнський тиждень права в 2017 році


оплата навчанняДошка оголошень для студентів

Дошка оголошень відділу ординатури

Видео ДЗ ЛДМУ

Друковані змі

Український журнал клінічної та
лабораторної медицини


ЄВРОМЕД


(c) 2018 ДЗ "Луганський державний медичний університет". Усі права захищено.