Головна Новини ректорату Вчена рада Профспілкова організація Факультети Абітурієнтам Foreign students Новини Контакти

Історія університету

Ректорат ДЗ ЛДМУ

Кафедри

Наукова частина

Навчальний відділ

Клінічний відділ

Навчально-методичний відділ

Бухгалтерська служба

Відділ кадрів

Юридичний відділ

Відділ міжнародних зв’язків

Планово-економічний відділ

Експлуатаційно-технічний відділ

Канцелярія

Інформаційно-обчислювальний центр

Відділ аспірантури та ординатури

Відділ науково-медичної інформації

Господарська частина

Відділ обслуговуючого персоналу

Патентно-ліцензійний відділ

Відділ метрології

Редакційно-видавничий відділ

Комісія з біомедичної етики

Науково-експертна комісія

Рада молодих вчених

Студентське наукове товариство

Спеціалізована вчена рада Д29.600.02

Спеціалізована вчена рада Д29.600.03

Цивільний захист

Антикорупційні заходи

Публічна інформація


Дошка оголошень для робітників

Дошка оголошень для інтернів, курсантів, лікарів

”Національна

”Національна
НОВИНИ
ДЗ «ЛУГАНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ»
2016 рік


26.12.2016 - Підсумки Вченої ради за 2016 рік

26 грудня 2016 року в ДЗ «ЛДМУ» відбулася Вчена рада, на якій ректорат університету підвів підсумки року та розповів про плани на новий 2017 рік.

Читати далі ...


26.12.2016 - Відкриття тренажерного залу

26 грудня 2016 року на першому поверсі головного корпусу ДЗ«ЛДМУ» (по вулиці Будівників, 32) урочисто пройшло відкриття тренажерного залу для студентів та співробітників університету.

Читати далі ...


26.12.2016 - Творчий конкурс «Найкраща новорічна ялинка власними руками»

Останні передноворічні дні завжди сповнені приємною метушнею, очікуванням дива та подарунків. Приємно здивували і порадували нас студенти-першокурсники своїми уміннями та творчим підходом до участі у конкурсі «Найкраща новорічна ялинка власними руками».

Читати далі ...


25.12.2016 - Новорічне свято для дітей співробітників Університету

25 грудня 2016 року у центрі культури та дозвілля студентів ДЗ «ЛДМУ», пройшло новорічне свято для дітей співробітників університету.

Читати далі ...


23.12.2016 - КВН серед студентських команд області

Вечір п'ятниці 23 грудня 2016 року, ознаменувався приємною подією для жителів міста Рубіжне, городян чекав справжній новорічний фестиваль КВН серед студентських команд області.

Читати далі ...


22.12.2016 - «Різдвяна казка» від імпровізованого театру «Між другим і третім»

Напередодні Новорічних та Різдвяних свят кафедра іноземних мов з латинською та українською мовами зі студентами 1 курсу запросили всіх охочих отримати задоволення від інтерактивного театрального шоу «Різдвяна казка».

Читати далі ...


19.12.2016 - Палаюча менора

19 грудня кафедрою гуманітарних наук проведено відкритий урок пам’яті з нагоди роковин трагедії Бабиного Яру.

Читати далі ...


19.12.2016 - Ювілей у Овчаренко Миколи Олексійовича

19 грудня 2016 року завідувач кафедри психіатрії та наркології з офтальмологією та отоларингологією ДЗ «Луганський державний медичний університет», доктор медичних наук, професор Микола Олексійович Овчаренко святкує свій ювілей.

Читати далі ...


16.12.2016 - Розширене засідання Ради Донецького наукового центру НАН і МОН України та Ради ректорів вищих навчальних закладів Донецької та Луганської областей

16 грудня 2016 року було проведено «Розширене засідання ради Донецького наукового центру НАН і МОН України» та «Ради ректорів вищих навчальних закладів Донецької та Луганської областей» в Краматорську, в музеї історії Донбаської державної машинобудівної академії, яке відвідав асистент кафедри терапії ФПО та клінічної фармакології ДЗ «Луганський державний медичний університет» Лоскутов Андрій Леонідович.

Читати далі ...


09.12.2016 - Конференція Луганського обласного осередку
Асоціації педіатрів України

9 грудня 2016 року у м. Сєверодонецьк відбулася установча конференція Луганського обласного осередку Асоціації педіатрів України (ЛОО АПУ). Були присутніми 28 делегатів (лікарі-педіатри, неонатологи, дитячі інфекціоністи), які представляли міста Сєверодонецьк, Лисичанськ, Рубіжне та усі районні центри Луганської області, що є підконтрольними Україні.

Читати далі ...


08-09.12.2016 - Науково-практична конференція «Організація психіатричної та медико-психологічної допомоги військовослужбовцям ЗСУ, які приймають участь у бойових діях в сучасних умовах»

8-9 грудня 2016 року у м. Харків на базі Військово-медичного клінічного центру Північного регіону МО України відбулась Науково-практична конференція «Організація психіатричної та медико-психологічної допомоги військовослужбовцям ЗСУ, які приймають участь у бойових діях в сучасних умовах».

Читати далі ...


03.12.2016 - Вітаємо переможців конкурсу!!!

03 грудня 2016 року в м. Сєвєродонецьк проходили обласні етапи Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка та Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, в яких узяли участь підготовлені викладачами кафедри іноземних мов з латинською та українською мовами студенти – переможці внутрішньоуніверситетських етапів зазначених конкурсів.

Читати далі ...


02-03.12.2016 - Фестиваль вокально-хореографічного мистецтва

2-3 грудня в Сєвєродонецькому міському Палаці Культури пройшов фестиваль вокально-хореографічного мистецтва «Крила надії». Девіз цього фестивалю був такий – «Наша надія – мир на Донбасі». В ньому прийняли участь представники з Луганської, Донецької, Харківської та Сумської областей.

Читати далі ...


02.12.2016 - Захист дисертаційної роботи Лєсного В.В.

02 грудня 2016 року в Спеціалізованій Вченій раді при ДЗ «Луганський державний медичний університет» МОЗ України відбувся захист дисертаційної роботи аспіранта кафедри хірургії Лєсного Вадима Вікторовича на тему: «Метод корекції ентеральної недостатності при гострому розлитому перитоніті»

Читати далі ...


25.11.2016 - Посвята в першокурсники студентів

25 листопада 2016 року в міському Палаці Культури пройшов урочистий концерт посвяти в першокурсники студентів першого курсу Луганського державного медичного університету. Відтепер до великої сім’ї медичних працівників приєдналися ще близько трьохсот нових майбутніх фахівців.

Читати далі ...


24.11.2016 - Дружні зустрічі до «Дня студента»

24 листопада у спортивній залі ДЗ «ЛДМУ» пройшли дружні зустрічі з волейболу серед жіночих та чоловічих команд, присвячених «Дню Студента».

Читати далі ...


23.11.2016 - Фотоконкурс «Молоде обличчя ЛДМУ»

23.11.2016 р. були підведені підсумки фотоконкурсу «Молоде обличчя ЛДМУ», який уже став доброю традицією нашого університету.

Читати далі ...


05-20.11.2016 - Міська спартакіада з шах

З 5-20 листопада пройшла міська спартакіада з шах. Змагання проходили на базі ІХТ. Участь приймали 9 команд.

Читати далі ...


18.11.2016 - Всеукраїнська науково-практична конференція «Концепція змішаного навчання (Blended Learning) іноземних мов з використанням онлайн платформи «Lingva.Skills»

Викладачі кафедри іноземних мов з латинською та українською мовами взяли участь в роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції «Концепція змішаного навчання (Blended Learning) іноземних мов з використанням онлайн платформи «Lingva.Skills» для фахівців з мовної підготовки вищих навчальних закладів України.

Читати далі ...


16.11.2016 - Відкриті змагання з тенісу

16 листопада 2016р. в спортзалі ДЗ «ЛДМУ», пройшли відкриті змагання з настільного тенісу серед студентів, за підтримки профспілкової організації студентів та кафедри фізичної культури.

Читати далі ...


16.11.2016 - Благодійний проект «Я – лідер»

У рамках громадського благодійного проекту «Я – лідер» студентка ДЗ «ЛДМУ» Софія Решетнікова відвідала м. Київ. Даний проект ініційований громадською організацією «Моє місто – Рубіжне».

Читати далі ...


14.11.2016 - Студенти-медики з Узбекистану знайомилися з українськими звичаями, традиціями, історією

Студенти-іноземці ДЗ «Луганський державний медичний університет» вивчають мову країни, в якій здобувають освіту. Опанувати дух мови без знайомства з національною культурою неможливо.

Читати далі ...


11.11.2016 - День народження у Іоффе Ігоря Володимировича!

11 листопада 2016 року Ректор ДЗ «Луганський державний медичний університет», Заслужений лікар України, доктор медичних наук, професор Ігор Володимирович Іоффе святкує свій День Народження.

Читати далі ...


10.11.2016 - Виставка художниці Марини Ковальової

10 листопада 2016 року у Актовому залі Центра культури та дозвілля студентів ДЗ «Луганського державного медичного університету» відбулося відкриття виставки творів живопису художниці Ковальової Марини, яка відома не тільки у місті Рубіжне, але й за його межами.

Читати далі ...


09.11.2016 - Всеукраїнський диктант національної єдності

9 листопада – День української писемності та мови. Наймасовішим заходом цього дня зазвичай є проведення традиційного (в цьому році шістнадцятого) Всеукраїнського диктанту національної єдності на Українському радіо.

Читати далі ...


04.11.2016 - Велопробіг: «Рух заради здоров'я»

4 листопада 2016р. студенти ДЗ «ЛДМУ» приймали участь у молодіжно-спортивній акції «Рух заради здоров'я». Старт велопробігу відбувся о 15:00 на площі Володимирської, та проходив вулицями міста.

Читати далі ...


03.11.2016 - Засідання Верховної Ради України щодо законопроекту № 4718

Третього листопада 2016 року Верховна Рада прийняла проект Закону України № 4718 «Про внесення змін до деяких законів України щодо діяльності навчальних закладів, наукових установ, переміщених з тимчасово окупованої території та з населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження». В його ініціюванні, розробці та підтримці прийняли участь всі депутатські фракції Верховної Ради України та багато позафракційних депутатів. Після підписання Президентом України та публікації Закон набирає чинності.

Читати далі ...


01.11.2016 - Позачерговий візит Заступника міністра охорони здоров’я України Лінчевського О.В. до ДЗ «ЛДМУ»

Нещодавно, а саме 1 листопада, до ДЗ «Луганський державний медичний університет» з позачерговим візитом завітав заступник міністра охорони здоров’я України Лінчевський О.В.

Читати далі ...


31.10.2016 - Як ми свято гарбуза святкували…

Стало вже доброю традицією проводити феєричні заходи на кафедрі іноземних мов з латинською та українською мовами.

Читати далі ...


24-30.10.2016 - Бронзові призери з волейболу

24-30.10.2016 р. проходила міська спартакіада з волейболу серед жінок. Вісім жіночих команд прийняли участь у ХІV міській Спартакіаді з волейболу: ІХТ, «Спартак»,РПК «Юність», «Трудові резерви», РІПТ, ПІПТ та ДЗ «ЛДМУ».

Читати далі ...


28-29.10.2016 - Міжнародна конференція молодих науковців 2016

28-29 жовтня 2016 року на базі Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця у м.Київ відбулася «Міжнародна конференція молодих науковців 2016».

Читати далі ...


25-27.10.2016 - Інноватика в сучасній освіті 2016

25–27 жовтня 2016 р. у Київському Палаці дітей та юнацтва (вул. І. Мазепи, 13) відбувся Восьмий Міжнародний форум «Інноватика в сучасній освіті» та Четверта Міжнародна виставка закордонних навчальних закладів «World Edu».

Читати далі ...


27.10.2016 - Це потрібно не мертвим – це потрібно живим!

27 жовтня 2016 року на передодні відзначення 72-ї річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників студенти І та ІІ курсів медичного факультету ДЗ «Луганський державний медичний університет» відвідали міський музей м. Рубіжне, де ознайомились із постійно діючою експозицією зали Великої Вітчизняної війни.

Читати далі ...


20-21.10.2016 - Семінар-практикум для лідерів структурних ланок Профспілки

20-21 жовтня 2016 року у м.Сєвєродонецьк Луганська обласна організація Профспілки працівників охорони здоров’я України провела Семінар-практикум для лідерів структурних ланок Профспілки.

Читати далі ...


17-23.10.2016 - Міська спартакіада з волейболу

З 17-23.10.2016 р. відбувся дебют чоловічої команди ЛДМУ з волейболу. У спартакіаді прийняли участь 10 команд. Збірна команда університету успішно подолала кваліфікацію, де одержала перемогу над командою РІПТ, а також посіла ІІ місце в групі Б, обігравши команди РПК та «Юність».

Читати далі ...


18.10.2016 - Вірші випускника ЛДМУ

Аркадій Сергієнко, лікар-поет, член Міжрегіонального союзу письменників, м. Алчевськ. Після закінчення Луганського медичного інституту, в 1975 році став працювати в системі МВС, начальником медсанчастини виправно - трудовій колонії.

Читати далі ...


17.10.2016 - 19 жовтня виповнюється 80 років Д`яконову В.П.

В.П. Д`яконов - почесний громадянин Луганщини (звання присвоєне рішенням Луганської обласної ради від 29.05.2008 № 22/2), начальник управління охорони здоров'я Луганської обласної державної адміністрації з 1977 по 1996 роки, кандидат медичних наук, заслужений лікар України, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки. Обирався депутатом районного і міського рад (м. Кривий Ріг) і депутатом Луганської обласної ради 6-ти скликань (XVI - XIX скликань).

Читати далі ...


06-07.10.2016 - Міжнародний конгрес з інфузійної терапії

6-7 жовтня 2016 року пройшов III Міжнародний конгрес з інфузійної терапії, котрий став одниєю з найбільшою науковою подією 2016 року.

Читати далі ...


06-07.10.2016 - Науково-практична конференція з міжнародною участю «Гофунговські читання»

6-7 жовтня 2016 року відбулися нарада-семінар опорної кафедри терапевтичної стоматології та нарада-семінар опорної кафедри пропедевтики терапевтичної стоматології

Читати далі ...


11.10.2016 - Тематична екскурсія «Люби і знай свій край»

11.10.16р. для студентів ДЗ «ЛДМУ» під гаслом «Люби і знай свій край» відбулася тематична екскурсія на базі комунального закладу «Міський музей» м.Рубіжного, яку було організовано викладачем кафедри медичної та біологічної фізики, медичної інформатики та біостатистики Лютим О.В.

Читати далі ...


11.10.2016 - Футбольна зустріч команд гуртожитків

11 жовтня 2016 року на футбольномі полі РПК була проведена зустріч команд гуртожитків.

Читати далі ...


06.10.2016 - Дружня зустріч з волейболу

6 жовтня 2016 року на спортивній базі РПК ЛНУ пройшла дружня зустріч між збірними командами студентів ЛДМУ і РПК у грі з волейболу.

Читати далі ...


04-06.10.2016 - ІІ міжнароднй мультидисциплінарний конгрес «Тиждень доказової медицини в україні – Kyiv evidence week 2016»

З 4 по 6 жовтня 2016 року у м. Києві проходив ІІ Міжнародний мультидисциплінарний конгрес «Тиждень доказової медицини в Україні – Kyiv Evidence Week 2016» в рамках 25-ї міжнародної виставки «Охорона здоров’я 2016».

Читати далі ...


28.09.2016 - Відкрита тематична лекція з нагоди відзначення 150-річчя від дня народження Грушевського М.С.

«Його життя – дороговказ у майбуття». Під цим гаслом на кафедрі гуманітарних наук 28.09.2016р. пройшла відкрита тематична лекція з нагоди відзначення 150-річчя від дня народження Михайла Сергійовича Грушевського – видатного українського державного та політичного діяча, Голови Центральної Ради Української Народної Республіки, першої у XX столітті незалежної Української держави, історика.

Читати далі ...


27.09.2016 - Науково-практична конференція аспірантів, магістрантів та молодих вчених

27 вересня 2016 року в ДЗ «ЛДМУ» була проведена Науково-практична конференція аспірантів, магістрантів та молодих вчених присвячена до 60-річчя заснування ДЗ «Луганський державний медичний університет»

Читати далі ...


24.09.2016 - XV відкриті міські змагання з туризму

Фізична культура і спорт є запорукою здорової нації. 24.09.2016 року команда студентів ДЗ «ЛДМУ» взяла участь у XV відкритих міських змаганнях з туризму серед учнівської молоді «Кубок Шаповалова М.М.».

Читати далі ...


21-24.09.2016 - VII Національний Конгрес анестезіологів України

21-24 вересня 2016р. у м. Дніпро відбувся VII Національний Конгрес анестезіологів України. В Конгресі прийняв участь завідувач кафедри анестезіології, реаніматології та невідкладних станів ДЗ «ЛДМУ», професор Постернак Геннадій Іванович.

Читати далі ...


23.09.2016 - VII науково-практична конференція «інноваційні технології в стоматології»

23 вересня 2016 року в м. Тернопіль на базі ДВНЗ «Тернопільський державний медичний університет імені Горбачевського МОЗ України» відбулася VII Науково- практична конференція «Інноваційні технології в стоматології»

Читати далі ...


21.09.2016 - Нарада-семінар для хірургів та терапевтів

21.09.2016 року о 10:00 ранку в актовому залі ДЗ «Луганський державний медичний університет» відбулась нарада-семінар з порядком денним: «Актуальні питання надання медичної допомоги пораненим, постраждалим в результаті проведення АТО».

Читати далі ...


14-16.09.2016 - VIII Національний з’їзд фармацевтів України

14 – 16 вересня 2016 року у м. Харків проходив VIII Національний з’їзд фармацевтів України. Захід відбувся напередодні Дня фармацевтичного працівника, що надало йому особливої урочистості.

Читати далі ...


13-16.09.2016 - Чемпіонат з пляжного волейболу

С 13 по 16 вересня у м. Рубіжне проводився чемпіонат з пляжного волейболу у залік XIV Спартакіади серед жінок.

Читати далі ...


15.09.2016 - Об’єднане засідання опорних кафедр з технологічних дисциплін, фармацевтичного та медичного товарознавства

Згідно положення про опорні кафедри, останні мають періодично проводити засідання із аналогічними за напрямом роботи кафедрами ВНЗ. Дане засідання співпало у часі із проведенням VIII Національного з’їзду фармацевтів України.

Читати далі ...


07-15.09.2016 - Олімпійський тиждень в ДЗ «ЛДМУ»

07 вересня 2016 року в ДЗ «ЛДМУ» почався Олімпійський тиждень, який складався з 6 заходів.

Читати далі ...


10.09.2016 - День фізичної культури і спорту

10 вересня 2016р. в місті Рубіжне на стадіоні «Хімік» відбувся день фізичної культури і спорту, у рамках якого проходила спартакіада по перетягуванню канату

Читати далі ...


05.09.2016 - Година з ректором

05 вересня 2016 року відбулась зустріч студентів ДЗ «ЛДМУ» з Іоффе І.В. у форматі "Година з ректором". На зустрічі обговорювались важливі питання: поселення у гуртожиток, відкриття студентського клубу дозвілля.

Читати далі ...


01.09.2016 - Перше вересня - День знань

1 вересня 2016 року о 10-00 у ДЗ «Луганський державний медичний університет» відбулась Урочиста лінійка, присвячена Дню знань, у новій будівлі Університету за адресою: м. Рубіжне, вул. Будівельників, буд. 32.

Читати далі ...


27.08.2016 - Співчуття Корнієць Неллі Григорівні

Колектив ДЗ «Луганський державний медичний університет» виражає щире співчуття керівникові кафедри акушерства і гінекології доценту Корнієць Неллі Григорівні з приводу сумної події – смерті її матері Корнієць Ганни Полімонівни.

Читати далі ...


23.08.2016 - Літня школа

Літній час не лише для відпочинку, а й для набуття нових навичок, розширення кругозору та цікавих знайомств. Нашим найкращім студентам було надано таку можливість.

Читати далі ...


09.08.2016 - Повернути не можна. Забути неможливо.

Рік тому, 9 серпня 2015-го року, пішла з життя психіатр, доктор медичних наук, професор Казакова Світлана Євгеніївна.

Читати далі ...


16.07.2016 - Друковані ЗМІ ДЗ "ЛДМУ"

Повідомляємо, що згідно Наказу МОН України № 820 від 01.07.2015 р. включено до списку фахових видань України наступні друковані ЗМІ

Читати далі ...


15.07.2016 - Звіт з фізичного виховання за 2015 н.р.

У процесі фізичного виховання вирішується багато завдань, але всі вони можуть бути умовно об`єднані у три групи: освітні, оздоровчі та виховні. В ДЗ «Луганський державний медичний університет» зміст і форми фізичного виховання визначені комплексною базовою програмою.

Читати далі ...


29.06.2016 - Випускний іноземних громадян 2015/2016 н.р.

29 червня 2016 ДЗ «Луганський державний медичний університет» урочисто випустив іноземних громадян 2015/2016 навчального року

Читати далі ...


19.06.2016 - День медичного працівника

День медичного працівника - професійне свято всіх лікарів, медсестер, медичних статистиків, лаборантів і санітарів. Свято відзначається на підставі Указу Президії Верховної Ради СРСР N3018-Х від 1 жовтня 1980 року.

Читати далі ...


16.06.2016 - Концетр, присвячений Дню медичного працівника

16 червня 2016р. у Будинку культури м. Рубіжне відбувся чудовий святковий концерт, присвячений Дню медичного працівника. Концерт був проведений спільно з ДЗ "Луганський державний медичний університет" і ЦМЛ м. Рубіжне.

Читати далі ...


14.06.2016 - Спростування новини щодо переїзду університету до м. Черкаси

Нещодавно на телеканалі VIKKA.UA була висвітлена новина щодо переїзду ДЗ«Луганський державний медичний університет» з м. Рубіжне до м. Черкаси. Цей ролик одразу був розміщений у телевізійній мережі YouTube. І був відразу невірно розтлумачений.

Читати далі ...


10.06.2016 - Відкрита нарада з губернатором Луганщини та ректорами ВНЗ

10.06.2016 року Губернатор Луганщини Юрій Гарбуз провів відкриту нараду з ректорами та проректорами університетів, яку відвідали і представники ДЗ«Луганський державний медичний університет»

Читати далі ...


09.06.2016 - Ток-шоу «Українці в світі»

У межах реалізації перспективного плану ДЗ «ЛДМУ» щодо виконання КОНЦЕПЦІЇ державної мовної політики та КОНЦЕПЦІЇ національно-патріотичного виховання молоді, з метою ознайомлення студентів з великим науковим та творчим потенціалом української нації, створення підґрунтя для виховання поважного ставлення до історії та сучасності свого народу та його культури, а також мотивації до вивчення рідної української мови та іноземних мов, кафедрою гуманітарних наук та кафедрою іноземних мов з латинською та українською мовами було організоване ТОК-ШОУ «УКРАЇНЦІ В СВІТІ».

Читати далі ...


01.06.2016 - Творчий вечір «Іван Франко знаний і незнаний»

Про те, хто такий Іван Франко, нагадувати не варто. Постать українського генія, який володів 14-ма мовами та займався десятком різних видів творчої діяльності, повинна бути прикладом щоденного наслідування для кожного.

Читати далі ...


30.05.2016 - Низка заходів від кафедри іноземних мов з латинською та українською мовами на честь увічнення пам’яті І.Я.Франка

З нагоди святкування в травні цього року двох пам’ятних дат (160- річчя з дня народження та 100-річчня з дня смерті), на честь увічнення пам’яті видатного українського письменника, вченого та громадського діяча Івана Яковича Франка з 31 травня по 04 червня 2016 року кафедрою іноземних мов з латинською та українською мовами організовано низку заходів

Читати далі ...


27.05.2016 - Нарада ректорів вищих навчальних закладів та закладів післядипломної освіти МОЗ України

27 травня 2016 року на базі Вінницького національного медичного університету ім. М.І. Пирогова відбулась нарада ректорів вищих навчальних закладів та закладів післядипломної освіти МОЗ України.

Читати далі ...


20-21.05.2016 - Засідання Колегії МОЗ України

20-21 травня 2016 року ректор ДЗ «Луганський державний медичний університет», професор Іоффе Ігор Володимирович взяв участь у засіданні Колегії МОЗ України, яке відбулось на Тернопільщині.

Читати далі ...


16.05.2016 - Відкриття пам’ятника на честь великого діяча - В.Г.Ковешнікова

16 травня 2016 р. у місті Рубіжному під егідою ДЗ «ЛДМУ» МОЗ України відбулося відкриття пам’ятника на честь великого діяча, нашого вчителя й натхненника – Володимира Георгійовича Ковешнікова.

Читати далі ...


12-13.05.2016 - XIII Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Актуальні питання якості медичної освіти»

Під час XIII Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю «Актуальні питання якості медичної освіти», яка відбулася 12-13 травня цього року на базі навчально-оздоровчого комплексу «Червона Калина» Тернопільського державного медичному університету імені І.Горбачевського, було прийнято низку важливих доленосних рішень в галузі вищої медичної освіти нашої країни.

Читати далі ...


13-14.04.2016 - Науково-практична конференція з міжнародною участю «Актуальні питання респіраторної та алергічної патології у дітей: національний консенсус»

13-14 квітня 2016 року в м. Києві ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології національної академії медичних наук України» відбулася науково-практична конференція з міжнародною участю «Актуальні питання респіраторної та алергічної патології у дітей: національний консенсус»

Читати далі ...


08.04.2016 - Посадка каштанів

Напередодні довгоочікуваних травневих свят був організований захід, в якому прийняли участь студентський актив та співробітники ДЗ «ЛДМУ».

Читати далі ...


22.03.2016 - Віктор Шафранський відвідав ДЗ «Луганський державний медичний університет»

22 березня 2016 року заступник Міністра охорони здоров’я Віктор Шафранський спільно з директором медичного департаменту МОЗ України Василем Кравченком, начальником Управління надзвичайної медицини МОЗ України Тетяною Тимошенко та директором Департаменту охорони здоров’я Луганської обласної державної адміністрації Петром Клименко відвідали з робочим візитом ДЗ «Луганський державний медичний університет».

Читати далі ...


26.02.2016 - Проведення державних випускних іспитів

26.02.2016 р. у студентів 5-6 курсів фармацевтичного факультету (заочна форма навчання) ДЗ «Луганський державний медичний університет» відбулися державні випускні іспити.

Читати далі ...
Піднятися вгору

ОСВІТНІЙ ЦЕНТР «ДОНБАС-УКРАЇНА»

Підготовка офіцерів запасу

Розклад занять

Державна екзаменаційна комісія (ДЕК)

Центр культури та дозвілля студентів

Профспілкова організація студентів

Студентське самоврядування

Студентське життя

Гуртожиток

Урочиста обіцянка студента

Клятва лікаря України

Клятва провізора

Клятва Гіппократа

Гімн ДЗ ЛДМУ

Бібліотека

Всеукраїнський тиждень права в 2017 році


оплата навчанняДошка оголошень для студентів

Дошка оголошень відділу ординатури

Видео ДЗ ЛДМУ

Друковані змі

Український журнал клінічної та
лабораторної медицини


ЄВРОМЕД


(c) 2018 ДЗ "Луганський державний медичний університет". Усі права захищено.