Головна Новини ректорату Вчена рада Профспілкова організація Факультети Абітурієнтам Foreign students Новини Контакти

Історія університету

Ректорат ДЗ ЛДМУ

Кафедри

Наукова частина

Навчальний відділ

Клінічний відділ

Навчально-методичний відділ

Бухгалтерська служба

Відділ кадрів

Юридичний відділ

Відділ міжнародних зв’язків

Планово-економічний відділ

Експлуатаційно-технічний відділ

Канцелярія

Інформаційно-обчислювальний центр

Відділ аспірантури та ординатури

Відділ науково-медичної інформації

Господарська частина

Відділ обслуговуючого персоналу

Патентно-ліцензійний відділ

Відділ метрології

Редакційно-видавничий відділ

Комісія з біомедичної етики

Науково-експертна комісія

Рада молодих вчених

Студентське наукове товариство

Спеціалізована вчена рада Д29.600.02

Спеціалізована вчена рада Д29.600.03

Цивільний захист

Антикорупційні заходи

Публічна інформація


Дошка оголошень для робітників

Дошка оголошень для інтернів, курсантів, лікарів

”Національна

”Національна


ПІДГОТОВКА ОФІЦЕРІВ ЗАПАСУ

«Мій вибір – військово-медична служба!» Побажання від випускників Луганського мед. Університету, які служать в офіцерському складі військово-медичної служби для студентів, які навчаються зараз.


Правові основи


Вступ


Організація навчання, навчальні програми, КТП


Навчально-методичні матеріали до занять


Викладачі про свою військову службу


Об’яви, інформація


Сьогодення


Українська військово-медична академія


«Мій вибір – військово-медична служба!»


Правові основи


Вступ


Організація навчання, навчальні програми, КТП


Навчально-методичні матеріали до занять


Викладачі про свою військову службу


Скляр С.І.

СКЛЯР СЕРГІЙ ІВАНОВИЧ -
в.о. завідувача кафедри
Науковий ступінь - к.м.н.
Вчене звання - доцент,
Полковник медичної служби запасу

Скляр Сергій Іванович після закінчення Біловодської середньої школи у 1980 році поступив на 1 курс Військово-медичної академії ім.. С. М. Кірова в м. Ленінграді. Навчався на факультеті підготовки лікарів для Сухопутних та Ракетних військ. Закінчив повний курс академії у 1986 році за спеціальністю – лікувальна справа. По закінченню було присвоєно військове звання лейтенанта медичної служби і був направлений на службу у Туркестанський військовий округ.

З 1986 по 1988 рр. проходив службу на посаді начальник медичної служби окремого навчального розвідувального батальйону (м. Ашхабад). Здобув досвід організації медичного забезпечення навчальної і бойової підготовки військової навчальної частини в умовах сухого спекотного клімату. Після проходження спеціалізації по терапії в 73 Військовій інтернатурі (м. Ташкент), отримав кваліфікацію лікаря-терапевта.

З 1988 по 1990 рр проходив службу на посаді старшого ординатора терапевтичного відділення, а з 1990 до 1993 начальник поліклінічного відділення гарнізонного військового госпіталю (м. Нукус). За специфікою госпіталя отримав підготовку лікаря-токсиколога.

У 1993 році добився переведення з Армії Узбекистану (в яку був автоматично зарахований у 1992 році з часу припинення існування СРСР) до Збройних Сил України. Протягом 1993 р служив ординатор терапевтичного відділення гарнізонного військового госпіталю (м. Лебедин).

Після розформування госпіталю в кінці 1993 року, поступив до ад`юнктури на кафедру військової терапії Військово-медичного відділення при Українському державному медичному університеті ім.. О.О.Богомольця (м. Київ). Під час навчання в ад’юнктурі захистив кандидатську дисертацію присвячену вивченню впливу малих доз іонізуючого опромінення на перебіг захворювань органів травлення у 1986 році в Спеціалізованій раді НМУ ім.. О.О.Богомольця під керівництвом члена-кореспондента АМН, професора Амосової К. М.

З 1996 по 2002 рр послідовно займав посади викладача, старшого викладача, доцента та заступника начальника кафедри військової терапії Української військово-медичної академії (м. Київ). Займався питаннями військової терапії, військової клінічної токсикології і радіології, є співавтором відповідних підручників для військових лікарів.

У 2002 р. був призначений на посаду начальника нещодавно створеної кафедри військової загальної практики – сімейної медицини Української військово-медичної академії (м.Київ). Очолював підготовку військових лікарів для військової ланки медичної служби Збройних Сил України. Отримав наукове звання доцента.

У 2003 році наказом Міністра оборони України присвоєно військове звання полковника медичної служби.

У квітні 2013 р – звільнився в запас за вислугою років, присвоєний статус Ветерана Збройних Сил України. Нагороджений відзнаками Міністерства Оборони, Міністерства Освіти і Науки, Міністерства Внутрішніх справ, Командуючого внутрішніми військами, Державної прикордонної служби, Державної служби спеціального зв’язку та транспорту, ряда громадських організацій.

Об’яви, інформація


Сьогодення

Військова присяга

У поточному навчальному році в ДЗ «Луганський державний медичний університет» розпочалася контрактна підготовка студентів за програмою підготовки офіцерів медичної служби запасу. Підготовка проводилася для студентів 6 курсу, тривалістю 1 рік, і 4, 5 курсів, тривалістю 2 роки. Група студентів шостого курсу наполегливо працювала протягом року, опанувала ряд військових та військово-спеціальних дисциплін, провела практичну частину навчання під час навчально-польового збору, здала поточні і заключні іспити. До отримання високого військового звання молодший лейтенант медичної служби має відбутися атестація і наказ Міністра оборони України. Але атестації та наказу має передувати дуже знаменна подія – прийняття Військової присяги на вірність українському народу. Присяга – це чи не найважливіша подія в житті людини, яка вирішила присвятити своє життя служінню народу, людям, людству. Присяга в різних формах існує з давніх-давен. Тільки тоді народ міг відчувати себе захищеним, коли війська присягнули його захищати. Ретельне виконання присяги породжує таке поняття, як честь. Честь, це неухильне виконання Присяги навіть ціною свого життя. Ця знаменна подія відбулась в в житті студентів 6 курсу Звєрєва Германа Германовича, Кравченко Дмитра Костянтиновича і Хватунцова Миколи Аркадійовича. 4 травня 2019 року у військовому колективі офіцерів сержантів та рядових контрактної служби вони урочисто прийняли Військову присягу на вірність українському народу. Присяга була прийнята з дотриманням військового ритуалу: урочисто, індивідуально, з зброєю в руках і перед особовим складом 56 військового госпіталю. З цією знаменною подією майбутніх офіцерів запасу привітав начальник госпіталю, полковник медичної служби Телефанко А.Г. та завідувач кафедри сімейної, соціальної, військової медицини та організації охорони здоров’я полковник медичної служби запасу Скляр С.І.. Після завершення урочистої частини хлопців вітали офіцери госпіталю, рідні та друзі. Бажаємо Вам завжди мати Честь, наснаги та успішної військової і професійної кар’єри.(Натисніть на картинку для збільшення)

Більше фотографій з заходу ви можете побачити тут:


- # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # -
Українська військово-медична академія


Піднятися вгору

ОСВІТНІЙ ЦЕНТР «ДОНБАС-УКРАЇНА»

Підготовка офіцерів запасу

Розклад занять

Державна екзаменаційна комісія (ДЕК)

Центр культури та дозвілля студентів

Профспілкова організація студентів

Студентське самоврядування

Студентське життя

Гуртожиток

Урочиста обіцянка студента

Клятва лікаря України

Клятва провізора

Клятва Гіппократа

Гімн ДЗ ЛДМУ

Бібліотека

Всеукраїнський тиждень права в 2017 році


оплата навчанняДошка оголошень для студентів

Дошка оголошень відділу ординатури

Видео ДЗ ЛДМУ

Друковані змі

Український журнал клінічної та
лабораторної медицини


ЄВРОМЕД


(c) 2018 ДЗ "Луганський державний медичний університет". Усі права захищено.