Головна Новини ректорату Вчена рада Профспілкова організація Факультети Абітурієнтам Foreign students Новини Контакти

Історія університету

Ректорат ДЗ ЛДМУ

Кафедри

Наукова частина

Навчальний відділ

Клінічний відділ

Навчально-методичний відділ

Бухгалтерська служба

Відділ кадрів

Юридичний відділ

Відділ міжнародних зв’язків

Планово-економічний відділ

Експлуатаційно-технічний відділ

Канцелярія

Інформаційно-обчислювальний центр

Відділ аспірантури та ординатури

Відділ науково-медичної інформації

Господарська частина

Відділ обслуговуючого персоналу

Патентно-ліцензійний відділ

Відділ метрології

Редакційно-видавничий відділ

Комісія з біомедичної етики

Науково-експертна комісія

Рада молодих вчених

Студентське наукове товариство

Спеціалізована вчена рада Д29.600.02

Спеціалізована вчена рада Д29.600.03

Цивільний захист

Антикорупційні заходи

Публічна інформація


Дошка оголошень для робітників

Дошка оголошень для інтернів, курсантів, лікарів

”Національна

”Національна
СТУДЕНТСЬКЕ ЖИТТЯ
(2015 рік)

28.12.2015р. - У великому концертному залі Палацу культури ім.Кірова м.Рубіжне відбувся святковий Новорічний вечір.

Ведучими новорічного вечора були Анастасія Кремезна – студентка 5 курсу медичного факультету та Андрій Голій – студент 3 курсу медичного факультету.

Урочисте відкриття Новорічного вечора розпочав ректор ДЗ «Луганський державний медичний університет», доктор медичних наук, професор, Заслужений лікар України - Іоффе Ігор Володимирович.

За підсумками минулого навчального року вельмишановний ректор нагородив почесними грамотами та грошовими преміями студентів, які виявилися найкращими у навчанні та організаційній діяльності. Також за підсумками минулого року голова профспілкового комітету співробітників Університету, доцент Барнатович Світлана Василівна вручила почесні грамоти студентам - лідерам громадського студентського життя.

Зі словами новорічного привітання студентів та співробітників ДЗ «Луганський державний медичний університет» виступили:
- перший проректор Університету, доктор медичних наук, професор - Смірнов Сергій Миколайович;
- проректор з наукової роботи, доктор медичних наук, професор, Заслужений діяч науки і техніки України - Комаревцева Ірина Олександрівна;
- заступник декана медичного факультету по роботі з іноземними студентами, керівник відділу міжнародних зв’язків Університету - Смірнов Антон Сергійович.

Яке ж Новорічне свято без Діда Мороза та Снігуроньки? Ними відповідно були Слотвинський Олександр – студент 5 курсу медичного факультету та Федотенко Аліна – студентка 3 курсу медичного факультету. Олександр та Аліна гідно впоралися зі своїми ролями: вдало розважали публіку жартами та професійно запрошували на сцену всіх студентів, котрі своїм виступом подарували глядачам незабутні враження.

Феєричні виступи впродовж Новорічного вечора дарували:
- Леміш Діана, студентка 1 курсу медичного факультету у супроводженні ансамблю «Реприза» з новорічною піснею;
- Амаль із Тунісу, студентка 6 курсу медичного факультету з національним танцем;
- Міша та Аліна Рабінович, студенти 6 курсу медичного факультету з результатами соціологічного опитування стосовно кафедр Університету;
- Танцювальний колектив 1 курсу медичного факультету «Энерджи»;
- Щербак Настя, студентка 1 курсу медичного факультету з неординарним сольним танцем;
- студент 6 курса Мистер Тапа из Непала з піснею;
- індійський ансамбль з національним танцем-попурі;
- шоу-денс группа «Флэш» з новорічним танцювальним попурі.

Казковий Новорічний вечір закінчився подякою студентів шановних людей, без котрих він би не відбувся:
- Іоффе Ігор Володимирович;
- Смірнов Сергій Миколайович;
- Хортів Сергій Іванович;
- Ефімченко Христина Євгенівна;
- Бєрєжна Анна Вікторівна.


-//-//-//-//-//-

21.12.2015р. - Відбулася зустріч Першого заступника міністра Совсун І.Р. з представниками студентства у конференц-залі КНЕУ.

Головне заявлене питання до обговорення стосувалось питання вибірковості дисциплін у ВНЗ. Аналітичний центр CEDOS провів дослідження щодо того, якою мірою ВНЗ виконують норми закону про вищу освіту щодо надання права студентам обирати дисципліни.

Не дуже вони виконують цю норму, як показало дослідження.

Сьогодні помітно не вистачає активності студентів, зокрема і в частині обрання студентом вибіркових дисциплін. Якщо говорити не про формальні умови, а реальну можливість обирати вибіркові курси. Тут важливу роль повинні відіграти і органи студентського самоврядування, які мусять захищати права та інтереси студентів у навчальному процесі.

Звісно під час подальшого чотиригодинного обговорення і спілкування піднімалась купа інших питань.

За результатами зустрічі було домовлено про те, що:
1) Не вперше на зустрічах зі студентами піднімають питання про те, щоб створити загальноукраїнського представницького студентського органу.
2) Питання проходження студентами практики є наболілим і саме тому Міністерство буде проводити спільний форум з представниками роботодавців та вищих навчальних закладів з метою напрацювання реальних механізмів вирішення цих проблем в регіонах. На відповідний форум будуть запрошені і представники студентства.
3) Також ми визнаємо, що питання студентського самоврядування у ВНЗ зі спеціальним статусом мають свої особливості. Саме тому, з метою врегулювання піднятих вами питань, ми проведемо спільну нараду представників студ самоврядування ВНЗ, підпорядкованих МВС, самогосамого МВС та МОН, заявила Совсун.
4) Розроблені Міністерством тренінги для органів студентського самоврядування пройдуть по всій Україні.
5) Всі-всі письмові звернення, які ми подавали під час зустрічі чи після, щодо проблем у наших університетах, Міністерство вже їх розглядає. Give us time.

Усі зауваження та пропозиції, які були озвучені представниками органів студентського самоврядування обов’язково знайдуть відображення в роботі Міністерства, а також найближчим часом вони проінформують нас про результати.


-//-//-//-//-//-

05.12.2015р. - Відбувся ХVІ Міжнародний конкурс з української мови ім. Петра Яцика у 2015-2016 н.р. (Конкурс від освітньої фундації імені Петра Яцика)

З метою сприяння утвердженню статусу української мови як державної, піднесення її престижу, виховання у молодого покоління українців поваги до мови свого народу та згідно з наказом Департаменту освіти і науки від 16.11.2015р. № 401С «Про проведення ІІІ етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка та Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика» в Луганській області проходив обласний етап зазначених конкурсів.

На базі Сєвєродонецької ЗОШ № 14 студенти ЛДМУ:
1. Соломійчук М. – 5 група, лікувальна справа, I курс
2. Решетнікова С. – 11 група, стоматологія, I курс
3. Уманський О. – 1 група, лікувальна справа, I курс
брали участь у відповідних конкурсах, виконуючи творчі завдання з української мови та літератури.

Супровід студентів здійснювала викладач української мови (за професійним спрямуванням) Гришина О.С.


Переможцями конкурсу імені Тараса Шевченка стали:
2 місце - Соломійчук М.;
3 місце - Уманський О.;
4 місце - Решетнікова С..


-//-//-//-//-//-

17.11.2015р. - Святкове посвячення в студенти є найважливішою традицією кожного вищого навчального закладу, у тому числі і ДЗ «Луганський державний медичний університет».

Активна участь першокурсників у такому масштабному святковому заході дозволяє проявити себе в перші дні навчання, знайти нових друзів та ближче познайомитися з однокурсниками. Посвячення в студенти - це вступ до величезного братства всіх студентів ДЗ «ЛДМУ», яке залишить великий слід в житті кожного з Вас.

17 листопада 2015 пройшли урочисті збори на честь Посвяти в студенти першокурсників ДЗ «Луганський державний медичний університет». Захід відбувся в МКУ «Палац культури ім. Кірова».

З теплими і щирими привітаннями до першокурсників звернувся ректор ДЗ «ЛДМУ», професор Ігор Володимирович Іоффе. До його поздоровлень приєдналися перший проректор з науково-педагогічної роботи - професор Смірнов С.М.; декан фармацевтичного факультету – професор, Гудзенко О.П.; в.о. декани медичного факультету – Висоцька Л.В..

Шановні присутні!

Посвячення в студенти - це особлива подія в історії університету. Це неперевершене свято єдності, віри у власні сили і нерозривного зв'язку поколінь.

Сьогодні, наш університет переживає серйозні випробування. Останній рік мав прямий вплив на долю ДЗ «ЛДМУ». Однак незважаючи на труднощі, ми змогли пережити все і відновити сили, з якими зараз і вступаємо в нове життя.


Найцікавіше почалося після офіційної частини - безпосередньо сам обряд посвячення. До програми свята входили чудові музичні подарунки, ефектні танці. Найзворушливішим моментом на святі став відеофільм, присвячений всім нам рідному ДЗ "ЛДМУ", що залишився в місті Луганськ.

Наприкінці церемонії ректор із задоволенням вручив першокурсникам символічний студентський квиток.

Автор: Александрова Ірина Геннадіївна


-//-//-//-//-//-

09.10.2015р. - На базі Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика відбулося засідання членів Ради представників студентського самоврядування при МОЗ України, котре відвідала Голова студентської ради Луганського державного медичного університету - Волга Юлія Олександрівна.

Порядок денний був насичений питаннями, основними з яких були:
1. Аналіз структури та тривалості навчання лікарів в університетах світу;
2. Обговорення результатів опитування студентів медичних ВНЗ України з якостті освіти;
3. Обговорення та затвердження плану реалізації кроків з покращення якості освіти;
4. Затвердження плану роботи Ради на 2015-2016 н.р.

Дуже дякуємо академії за теплий прийом!!!

Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика


-//-//-//-//-//-

28.09.2015р. - Відбулася зустріч представників студентів ДЗ "ЛДМУ" з ректором університету Іоффе І. В. Під час зустрічі були підняті питання відносно покращення умов навчання, пересування та проживання студентів, винесені на обговорення проблеми студентського життя.

На даний момент вирішується відкриття навчальної бібліотеки на базі корпусу на вул. Леніна, 4. Зібрано більше 4.5 тон підручників, складений перелік необхідної для закупівлі літератури. Кафедру нормальної анатомії щонайближчим часом поповнять навчальні макети сучасного зразка. Відбувається підготовка до відкриття комп’ютерних класів у складі усіх кафедр. Передбачається підвищення стипендій вже наступного місяця, а першокурсники вже через кілька тижнів отримають свої студентські квитки.

Ректор наголосив, що студенти не мають приховувати незручності і повинні відверто виказувати свої побажання та пропозиціі щодо покращення побуту та навчання у нашому рідному університеті.

Зустріч з ректором ДЗ ЛДМУ


-//-//-//-//-//-

07.07.2015р. - Дуже теплий прийом забезпечила студентам 4 курсу Сватівська психіатрична лікарня, куди вони прибули, для ознайомлення з особливостями лікування психічнохворих. Тут, в с. Сосновому, розташувалася не просто лікарня, а ціле медичне місто, зі своєю довгою історією і стійкими традиціями. Привітний медичний персонал поділився зі студентами багатьма нюансами лікування, допоміг відчути атмосферу даного місця і познайомитися з деякими хворими. Здивувало трепетне відношення до особистості кожного пацієнта, розуміння складності його ситуації, уважність докторів.

Спасибі Вам за черговий цікавий день в студентському житті нашого університету!

Сватівська психіатрична лікарня


-//-//-//-//-//-

04.07.2015р. - На базі ЛОФК "Олімп" відбулися змагання з волейболу, що є складовою спартакіади до Дня м. Кремінної. У змаганнях брали участь 5 збірних команд міста, в тому числі й збірна команда нашого університету до якої ввійшли: Скрипкина Д.В. - 4 курс, Ляшенко В.А. - 3 курс, Твердохліб А.С. - 2 курс, Пронько Б.А. - 4 курс, Бобровник Р.Ю. - 1 курс, Ларін Р.А. - 2 курс, Вовк Ю.В. - 1 курс, Романюк К.Б., Кошелєв С.М. У ході дуже напруженної боротьби команда ЛДМУ зайняла призове 3 місце!!! Всі учасники команди були нагородженні бронзовими медалями та почесними грамотами.

За красиву, технічну та живу гру нашій команді було запропоновано провести найближчим часом товариську зустріч зі збірною командою ЗСУ.

Автор: Вікторія Ляшенко

Матч з волейболу ДЗ ЛДМУ


-//-//-//-//-//-

16.06.2015р. - Cталася важлива подія в житті студентів випускних курсів медичного і фармацевтичного факультетів, інтернів факультету післядипломної освіти ДЗ «Луганський державний медичний університет» - складання інтегрованих ліцензійних іспитів Крок 2, Крок 3 Центру тестування МОЗ України.

Студенти і інтерни продемонстрували високий рівень підготовки. За результатами оцінювання Центром тестування, всі студенти і інтерни склали ліцензійні іспити. Це перший і впевнений крок на шляху до здобуття «Диплома Фахівця» і «Сертифікату Фахівця».

Попереду державні іспити у студентів випускних курсів і державна атестація в інтернів, які хочеться вірити, будуть складені також успішно.

Успіху і упевненості в завтрашньому дні всім нам - викладачам і студентам ДЗ «Луганський державний медичний університет»!

складання інтегрованих ліцензійних іспитів Крок 2, Крок 3


-//-//-//-//-//-

25.04.2015р. - На території санаторію «Озерний» м. Кремінна пройшов суботник. В прибиранні території взяли активну участь студенти всіх факультетів ДЗ «ЛДМУ», котрі проживають у гуртожитку.

Висловлюємо подяку всім, хто не залишився осторонь від даного заходу!

суботник


-//-//-//-//-//-

23.04.2015р. - У ДЗ «Луганський державний медичний університет» пройшов урочистий захід - ПЕРШЕ (після переміщення університету до м.Рубіжне) посвячення першокурсників у студенти.

Справжнім студентом можна стати лише пройшовши процедуру посвяти. Для нашого університету це обов'язковий ритуал, який проходять усі першокурсники.

На свято були запрошені студенти всіх курсів ДЗ "ЛДМУ", їхні родичі, ректорат, професорсько-викладацький склад і адміністрація університету. Ректор, професор Ігор Володимирович Іоффе виступив з урочистою промовою, привітав першокурсників, а також побажав терпіння і наполегливості на шляху до досягнення своїх цілей. До напутньої промови приєдналися проректор з наукової роботи – професор Комаревцева Ірина Олександрівна, декани факультетів – професор Гудзенко Олександр Павлович, Криворучко Марія Євгенівна та Висоцька Лариса Валеріївна.

Після закінчення офіційної частини заходу була розпочата чудова розважальна програма: незлічена кількість жартів, пісні у виконанні студентів, танці та інше. Першокурсники з гордістю прийняли право захищати честь університету на іграх КВН. Також в день присвячення з вуст першокурсників звучить клятва лікаря України.

Урочистий захід закінчується міцними обіймами і дружніми рукостисканнями, студенти щиро вітають кожного «посвяченого». Ось вона, дружна сім'я ДЗ "ЛДМУ"! Запорука успішної дружби протягом усього життєвого шляху!

Автор: Александрова Ірина Геннадіївна

Перше посвячення студентів-першокурсників


-//-//-//-//-//-

15.04.2015р. - В рамках благодійного проекту "Хто, якщо не ми?" студенти ДЗ "Луганський державний медичний університет" завітали до Кремінського будинку-інтернату для дітей з обмеженими можливостями. Дітей привітали з Великоднем, та вручили подарунки. Кожен із присутніх студентів знайшов собі маленького друга. Те, що для нас здається такими простими речами, для них має велике значення та робить їх щасливими. І в подальшому ми маємо намір робити цих дітей хоч на краплиночку щасливішими!!!!

Автор: Кремезна Анастасія
Бриков Марк
Голій Андрій

Благодійний проект


-//-//-//-//-//-

14.04.2015р. - Відбулась друга футбольна зустріч. Був проведений матч між збірними командами нашого університету... Чому збірними? Вся річ у тому, що вчорашні склади команд були "заміксовани" із студентів 1, 2, 3, 5 курсів і молоді викладачі ДЗ "Луганський державний медичний університет" м. Рубіжне. Був встановлений рекордно великий рахунок, але інтрига трималася до найостаннішого етапу - серії пенальті. В цілому командами було забито 23 м'ячі!!! Вже в кінці другого тайму рахунок вийшов практично на нічию, різниця склала всього 1 м'яч. Після "бомбардування" воріт і перевірки воротарів на міцність вийшли внічию.

Матч було вирішено присвятити великому християнському святу Пасхи.

Автор: Вікторія Ляшенко

Матч по футболу ДЗ ЛДМУ


-//-//-//-//-//-

07.04.2015р. - Не дивлячись на "не льотну" погоду, відбулася дружня зустріч по міні-футболу між збірною командою студентів і викладачів ДЗ "Луганський державний медичний університет" на базі Луганського обласного фізкультурного комплексу "Олімп". Енергійні студенти і викладачі провели декілька "раундів" підряд, міняючи склади команд для підтримки спортивного інтересу і рівності. Після проведених 5 таймів переможця встановити так і не вдалося... По загальному рішенню - перемогла дружба! В кінці зустрічі було проведено "випробування" для воротарів всіх команд серіями пенальті, після чого стадіон був покинутий.

Було прийнято рішення, що ця зустріч була не останньою і дата наступного матчу не змусить нас довго чекати.

Автор: Вікторія Ляшенко

Міні-футбол ДЗ ЛДМУПіднятися вгору

ОСВІТНІЙ ЦЕНТР «ДОНБАС-УКРАЇНА»

Підготовка офіцерів запасу

Розклад занять

Державна екзаменаційна комісія (ДЕК)

Центр культури та дозвілля студентів

Профспілкова організація студентів

Студентське самоврядування

Студентське життя

Гуртожиток

Урочиста обіцянка студента

Клятва лікаря України

Клятва провізора

Клятва Гіппократа

Гімн ДЗ ЛДМУ

Бібліотека

Всеукраїнський тиждень права в 2017 році


оплата навчанняДошка оголошень для студентів

Дошка оголошень відділу ординатури

Видео ДЗ ЛДМУ

Друковані змі

Український журнал клінічної та
лабораторної медицини


ЄВРОМЕД


(c) 2018 ДЗ "Луганський державний медичний університет". Усі права захищено.