Головна Новини ректорату Вчена рада Профспілкова організація Факультети Абітурієнтам Foreign students Новини Контакти

Історія університету

Ректорат ДЗ ЛДМУ

Кафедри

Наукова частина

Навчальний відділ

Клінічний відділ

Навчально-методичний відділ

Бухгалтерська служба

Відділ кадрів

Юридичний відділ

Відділ міжнародних зв’язків

Планово-економічний відділ

Експлуатаційно-технічний відділ

Канцелярія

Інформаційно-обчислювальний центр

Відділ аспірантури та ординатури

Відділ науково-медичної інформації

Господарська частина

Відділ обслуговуючого персоналу

Патентно-ліцензійний відділ

Відділ метрології

Редакційно-видавничий відділ

Комісія з біомедичної етики

Науково-експертна комісія

Рада молодих вчених

Студентське наукове товариство

Спеціалізована вчена рада Д29.600.02

Спеціалізована вчена рада Д29.600.03

Цивільний захист

Антикорупційні заходи

Публічна інформація


Дошка оголошень для робітників

Дошка оголошень для інтернів, курсантів, лікарів

”Національна

”Національна
СТУДЕНТСЬКЕ ЖИТТЯ
(2018 рік)
- # - # - # - # - # - # - # - # - # -Концерт резидентів телевізійного шоу «Ліга сміху» для студентів ДЗ «Луганський державний медичний університет»

«Ліга Сміху» - один з найпопулярніших гумористичних проектів на нашому телебаченні. Наступного року проект «Ліга сміху» відзначить свій перший ювілей. Рівно 5 років тому силами студії «Квартал 95» і компанії «Drive Production» в нашій країні з'явилося молодіжний рух, що об'єднує талановитих, креативних і артистичних людей з усіх регіонів України.

Центр культури та дозвілля студентів ДЗ «ЛДМУ» підготував для наших студентів та співробітників такий подарунок, запросивши резидентів «Ліги сміху» до нашого університету, в рамках запланованих 90 безкоштовних концертів.

Всього в ювілейному турі працювали паралельно 5 складів найпопулярніших команд «Ліги сміху». До нашого міста приїхали такі команди як «Луганская сборная», «Стадион Диброва» та «Николь Кидман».

Центр культури та дозвілля студентів виражає велику Подяку Дирекції «Квартал концерт» (м. Київ) за те, що обрали для свого туру саме наш університет та місто Рубіжне, Директору МКУ «Палац культури» (м. Рубіжне) Бережній Ганні Вікторівні та Профспілковій організації студентів ДЗ «ЛДМУ» за допомогу в зустрічі артистів та організацію і порядок на концерті.

В. о. Завідувача Центру культури та дозвілля студентів
Соловйова Марина Сергіївна


(Натисніть на картинку для збільшення)

Більше фотографій з заходу ви можете побачити тут:


- # - # - # - # - # - # - # - # - # -


18-20 листопада 2018 року в м. Святогірськ відбувся Всеукраїнський молодіжний форум «Студентська веселка». У заході взяли участь представники студентського профкому ДЗ «ЛДМУ» – Салова Світлана та Зайцев Олександр, а також члени студентського парламенту – Данько Марина та Іщенко Вікторія. Під час форуму були проведені дискусії: «Студентське самоврядування як елемент залучення молоді до процесу прийняття рішень», «Обговорення ролі студентської молоді у процесах державотворення», «Робота університетів з тимчасово переміщеними особами та взагалі робота переміщених ЗВО», «Соціальна стипендія та проблемні питання її нарахування».

За активну участь у дискусіях та вагомість наведених аргументів команда нашого університету здобула нагороду – одну з трьох книжок «Незалежність очима ТСН».

У межах програми студенти мали змогу відвідати Донбаський державний педагогічний університет та ознайомитися з роботою його студентської ради та профспілкової організації, поспілкуватися з головами цих організацій, обмінятися досвідом і знаннями, відвідати коворкінг-центр.

Не менш цікавим пунктом перебування на форумі стали візити до молодіжних центрів «Теплиця» та «Задзеркалля» у місті Слов’янськ.

Плідна праця зі студентськими активами вдало перемежовувалася з відвідуванням неймовірно красивих та сповнених атмосферою затишку й гармонії мальовничих святогірських містин, велич та піднесеність яких змушує затамувати подих. Такі заходи неодмінно надихають! «Так і хочеться творити щось нове та цікаве, малювати, робити круті фотографії, писати вірші, ліпити з глини», – кажуть наші студенти.


(Натисніть на картинку для збільшення)

- # - # - # - # - # - # - # - # - # -


Студенти ДЗ «Луганський державний медичний університет» - переможці міського відкритого фестивалю-конкурсу
«Наша надія – мир на Донбасі»
(м. Сєверодонецьк)

У кінці жовтня 2018 року в Сєверодонецькому міському Палаці культури відбувалося творче свято - міський відкритий фестиваль-конкурс «Наша надія - світ на Донбасі».

На цей раз в ньому взяла участь рекордна кількість учасників: міста Сєверодонецьк, Лисичанськ, Рубіжне, Новопсков і смт. Сиротине, Привілля, Попасна, Борівське. До конкурсу було подано понад 130 заявок. Загальна кількість учасників склала 741.

Виступали артисти в трьох напрямках: вокал (естрадний, народний і академічний спів), хореографія (сучасна, народна, класична та спортивна) і в змішаному жанрі.

Вимоги до конкурсантів були досить суворими. Компетентне журі оцінювало майстерність і технічний рівень, емоційність виконання, сценічної образ, презентацію виступу, акторські вміння, тему виконуваної композиції, її актуальність і сценічну культуру учасника.

По завершенню фестивалю відбувся гала-концерт переможців. Всі учасники фестивалю отримали сертифікати участі в конкурсі. Переможці отримали дипломи та цінні подарунки.

Центр культури та дозвілля студентів ДЗ «Луганський державний медичний університет» представляли: хореографічний колектив «МРІЯ» (ІІ місце); вокальний ансамбль «РЕПРИЗА» (ІІІ місце); вокал – Ірина Данько (ІІ місце) та Ювачова Юлія.

Вітаємо талановитих студентів з перемогою!


(Натисніть на картинку для збільшення)

Більше фотографій з заходу ви можете побачити тут:


- # - # - # - # - # - # - # - # - # -


NOTA BENE!
І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з латинської мови


15 листопада 2018 року о 15:30 на кафедрі іноземних мов з латинською та українською мовами проводитиметься І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з латинської мови.

Програма проведення олімпіади передбачає виконання письмових завдань, що охоплюють основні розділи вивчення навчальної дисципліни «Латинська мова», «Латинська мова та медична термінологія»:

  • анатомічна термінологія;
  • фармацевтична термінологія;
  • клінічна термінологія;
  • лінгвокраїнознавчий аспект.

Основною метою святкувань стало – донесення інформації про те, що Європа починається не за кордоном України, а у серці кожного українця, а наша держава, маючи великий природний, економічний, культурний, інтелектуальний потенціал, спроможна зайняти належне місце серед народів Європи і світу, збудувати українскій дім за європейськими стандартами.


- # - # - # - # - # - # - # - # - # -


Helloween fashion show або Краса – страшна сила

31 жовтня – канун Дня всіх святих – Хеловін. Зовсім недавно це свято увійшло в наше життя, але стало доволі популярним.

Традиційно вранці цього дня у вестибюлі навчального корпусу по вулиці Володимирській, 4 всіх зустрічали костюмовані персонажі, які проводили конкурс-акцію «Trick or treat!» – «Пригощай, або пожартуємо!». І це був лише початок.

Основне ж дійство відбувалося в імпровізованому амфітеатрі «Між другим і третім».

Студенти на чолі з викладачами кафедри іноземних мов з латинською та українською мовами представили театралізовану виставу Helloween fashion show або Краса – страшна сила з низкою тематичних конкурсів, а всі охочі долучилися до нього.

Учасники й глядачі поринули в таємничий, містичний світ. Відьми та привиди, феї та вампіри, мумії та інша нечисть у декорованому кажанами, павутинням і гарбузовими ліхтариками амфітеатрі повною мірою відтворили ідею свята, отримали призи й визнання глядачів.

Звичайно, традиції та звичаї, пов’язані з Хеловіном, дещо нам незвичні, але отримані позитивні емоції «розфарбували» похмурий день у яскраві кольори й дозволили на мить забути про щоденні справи.


(Натисніть на картинку для збільшення)

Більше фотографій з заходу ви можете побачити тут:


- # - # - # - # - # - # - # - # - # -


Друзі!

У театральну студію Центру культури та дозвілля студентів ДЗ «ЛДМУ» оголошується набір студентів для участі у театральних постановках та створення нових команд КВН.

Усіх, хто зацікавився, чекаємо на першу зустріч 2 жовтня (вівторок) о 17:30 у актовій залі центру культури та дозвілля студентів (пр. Московський, 25 а)

З усіх питань звертатися до керівника команд КВН університету - Пономарьова Сергія - (066) 295-85-34

Якщо ти енергійний, ініциативний, веселий, та хочеш приймати активну участь у житті

ДЗ «ЛДМУ» - приходь до центру культури та дозвілля студентів(Натисніть на картинку для збільшення)

- # - # - # - # - # - # - # - # - # -


Студенти ДЗ «Луганський державний медичний університет» - переможці міського фотоконкурсу «Мій мальовничий рідний край»

Протягом жовтня 2018 року Рубіжанська централізована бібліотечна система проводила фотоконкурс «Мій мальовничий рідний край» серед молоді віком від 14 до 21 року включно.

Від ДЗ «Луганський державний медичний університет» переможцями стали: студентка 3-ого курсу Авільцева Анастасія посіла І місце в номінації «Свята в моєму краї» та студентка 4-ого курсу Комісарова Катерина посіла ІІІ місце в номінації «Місто та його мешканці».

Для переможців була організована подорож до села Данилівка Біловодського району, де знаходиться одна з культурно-історичних пам’яток Луганщини - Деркульский кінний завод, який зведено за імператорським указом Катерини ІІ.

Протягом екскурсії всі мали можливість поспілкуватися з чудовими людьми, а також покататися на конях, та погладити й погодувати їх.


(Натисніть на картинку для збільшення)

Більше фотографій з заходу ви можете побачити тут:


- # - # - # - # - # - # - # - # - # -


ХХV Всеукраїнський фестиваль гумору «Країна Веселого Народу»(м. Одеса)

Асоціація «КВН України» (АКУ) запросила команду КВН «Піроги Пірогова» ДЗ «Луганський державний медичний університет» прийняти участь у ХХV Всеукраїнському фестивалі «Країна Веселого Народу», який відбувся у середині вересня 2018 року у селищі-курорті Затока Одеської області на базі відпочинку «Залив».

У цьому році у фестивалі взяли участь 15 команд «КВН» з різних куточків країни.

Організаторами фестивалю є Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Асоціація «КВН України» та Міністерство молоді та спорту України.

Результати фестивалю гумору «Країна Веселого Народу»:
володар ІІІ місця - «Піроги Пірогова» (м. Рубіжне);
володар ІІ місця – «Обережно, харків'яни» (м. Харків);
володар І місця – «7’я» (м. Чернігів).

Учасниця команди КВН «Піроги Пірогова» студентка 2 курсу Ірина Данько отримала почесний титул - краща актриса фестивалю.

Колектив Центру культури та дозвілля студентів ДЗ «ЛДМУ» висловлює подяку Адміністрації університету та особисто Ректору Іоффе Ігорю Володимировичу за допомогу в організації поїздки команди «Піроги Пирогова» до Одеси.(Натисніть на картинку для збільшення)

- # - # - # - # - # - # - # - # - # -


Студенти ДЗ „ЛДМУ” - волонтери фестивалю „З країни в Україну”

22 вересня в нашому місті відбувся масштабний культурно-просвітницький мандрівний фестиваль „З країни в Україну”, що подорожує невеликими містами східних областей нашої Батьківщини й розкриває розмаїття культурної спадщини рідної країни, знайомить із сучасними вітчизняними технологіями, українською музикою різних жанрів і має на меті допомогти місцевим громадам патріотів наповнити свої міста атмосферою єдності, підтримки та відчуття національного духу.

Викладачі кафедри іноземних мов з латинською та українською мовами надихнули більше двох десятків студентів нашого медичного закладу долучитися до волонтерського руху й стати активними співтворцями найбільшої культурної події в Рубіжному - фестивалю „З країни в Україну”.

Студенти-медики протягом фестивального дня проводили піар-кампанію серед мешканців міста та в гуртожитку нашого університету, допомагали облаштовувати зони свята.

На майданчику „Сучасна Україна” волонтери разом з гостями знайомилися з інноваційними стартапами. На представленій фотовиставці переглянули старі й нові світлини міста, зняли фото в українському стилі.

У зоні охорони здоров’я першокурсники пройшли курс BLS (базової підтримки життєдіяльності), старшокурсники читали тематичні лекції, а також разом обговорювали медичну реформу.

Студенти із задоволенням працювали у відкритій бібліотеці, познайомилися з громадським рухом буккросингу, мали змогу насолодитися новинками літератури, узяти участь у майстер-класах зі складання казок та цікавих історій, отримавши у винагороду книги українських авторів.

Студентська молодь побувала в містечку громадських організацій, де комунікувала з їх активними представниками про найважливіші сучасні реформи та способи посилення впливу студентства на політичні процеси, навчалася в школі медіа-патріотів.

Поціновувачі народної творчості відвідали містечко майстрів, спробували себе у створенні витинанок, ляльок-мотанок, соломкоплетінні, ліпленні з глини, свічникарстві та допомагали гостям фестивалю проводити майстер-класи з народного мистецтва.

Апогеєм мистецького свята став вечірній концерт сучасної української музики за участю ідейного натхненника фестивалю рок-гурту „Nesprosta”, „The Doox”, „Пасть Крокодила”, „Шпилясті кобзарі”. Завершенням музичної програми став легендарний рок-гурт „Тінь сонця”,.

Наприкінці свята волонтерів запросили на велику сцену, де прозвучали слова вдячності й вручення подяк від організаторів заходу. І, звичайно, фото з артистами.

Усі присутні отримали неймовірні позитивні емоції й відчули себе дружньою командою, яка творить українське культурне суспільство.(Натисніть на картинку для збільшення)

Більше фотографій з заходу ви можете побачити тут:


- # - # - # - # - # - # - # - # - # -


До уваги студентів ДЗ «Луганський державний медичний університет»!

1 – 12 жовтня у м. Мюнхен відбудеться серія міжнародних семінарів з формування діагнозу та плану лікування за допомогою клінічних обговорень. Запрошуємо до участі студентів старших курсів, які вільно володіють англійською мовою. Термін подання заявки 9 вересня 2018 р., 9:00 ранку.

Більш детальна інформація:

- # - # - # - # - # - # - # - # - # -


Студенти побували в музеї крилатих охоронців


Студенти-іноземці ДЗ «ЛДМУ» вивчають мову країни, у якій здобувають освіту. Опанувати мову без знайомства з українською культурою не можливо. Задля занурення студентів-першокурсників з Індії в дивовижний світ національних традицій України викладачі кафедри іноземних мов з латинською та українською мовами організували для них відвідування Рубіжанського міського Центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді.

Саме зараз у закладі перебуває експозиція з єдиного в Україні «Музею на крилах», де зібрані янголи не тільки з України, а й з усіх куточків світу. Ідея створення цього музею належить Поліні Туфекчі, яка разом з мамою була вимушена переїхати з окупованого Луганська до Кремінної. Дівчинка мріяла, щоб небесні охоронці спустилися на крилах і захистили Україну від війни та повернули мирне небо над домівками Луганщини та Донеччини. Мрію дівчинки втілили громадські активісти, які й створили музей у місті Кремінна.

У музеї представлені фігурки ангелів, виготовлені в різних техніках та стилях. Є тут навіть янголи, яких опалила війна в будинку, зруйнованого снарядом.

Екскурсія викликала щиру зацікавленість й залишила яскравий емоційний слід у свідомості студентів. Свої враження від побаченого й почутого вони записали в книзі відгуків Центру туризму та краєзнавства.(Натисніть на картинку для збільшення)

Більше фотографій з заходу ви можете побачити тут:-//-//-//-//-//-//-//-//-//-

Вручення дипломів випускникам факультету підготовки іноземних громадян 2018 року


22 червня 2018 року у Актовій залі ДЗ «Луганський державний медичний університет» відбувся урочистий захід, присвячений випуску студентів 2018 року факультету підготовки іноземних громадян ДЗ «ЛДМУ».

З привітальним словом до випускників звернулися Ректор ДЗ «Луганський державний медичний університет», професор Іоффе Ігор Володимирович; міський голова міста Рубіжне Хортів Сергій Іванович; Заступник директора Департаменту охорони здоров’я Луганської обласної державної адміністрації Рибалко Ольга Юріївна; перший проректор з науково-педагогічної роботи професор Смірнов Сергій Миколайович; заступник декана по роботі з іноземними громадянами ДЗ «ЛДМУ» Смірнов Антон Сергійович. На урочистості завітав і голова мусульманської громади «Бесмілля» імам Темур Берідзе. Без теплих слів не залишились і педагоги, які отримали почесні грамоти від своїх вихованців.

Наприкінці свята, талановиті студенти Центру культури та дозвілля студентів ДЗ «ЛДМУ» приготували яскраві концертні номери. Завершальним подарунком для випускників стала фотосесія в мантіях.

Свято завершилось, але радісний настрій, подарований ним, надовго залишиться в пам'яті у всіх, хто був присутній на цьому заході.(Натисніть на картинку для збільшення)

Більше фотографій з заходу ви можете побачити тут:-//-//-//-//-//-//-//-//-//--//-//-//-//-//-//-//-//-//-

31 травня в Рубіжному відбулася прем’єра містичної комедії «Веселий дух»


31 травня в Рубіжному відбулася прем’єра містичної комедії «Веселий дух» за п’єсою англійського драматурга Н.П.Кауарда в постановці Луганського обласного академічного українського музично-драматичного театру за участю зірки українського театру та кіно Римми Зюбіної. Студенти ДЗ «ЛДМУ» та викладачі кафедри іноземних мов з латинською та українською мовами мали можливість насолодитися прекрасним театральним дійством та поринути у світ художнього мистецтва. Неперевершена гра акторів не залишила нікого байдужим, а бурхливі оплески ще довго не стихали в залі.

Висловлюємо щиру подяку адміністрації театру за надані запрошення студентам-медикам. Неймовірні емоції, подаровані творчою групою театру, будуть згадуватися глядачам.
(Натисніть на картинку для збільшення)


-//-//-//-//-//-//-//-//-//-

Тренінг в рамках проекту ЄС


25.05.2018. на базі кафедри іноземних мов з латинською та українською мовами в рамках проекту ЄС для розвитку громадянського суспільства в Україні Європейський простір Together 4 Civil Society провів серію міні-тренінгів зі студентами ДЗ «ЛДМУ». Метою проекту є надання технічної допомоги організаціям громадянського суспільства, які прагнуть до розвитку суспільства в Україні, виходячи з цінностей Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Тематика тренінгу стосувалась питань громадянського суспільства, соціального розвитку, громадянської активності, волонтерства, участі в житті громади та інших напрямів пов’язаних з розвитком громадянського суспільства в Україні. Після закінченню сесійного заняття студенти отримали сертифікати про успішне проходження тренінгів.(Натисніть на картинку для збільшення)


-//-//-//-//-//-//-//-//-//-

24 травня - Всесвітній день культурного розмаїття


24 травня 2018 року у місті Рубіжне на великій сцені МКУ «Палац культури» о 16:00 відбувся обласний святковий концерт «Культурна мозаїка» з нагоди відзначення Всесвітнього дня культурного розмаїття в ім’я діалогу та розвитку.

Національну культуру народів світу під час концерту представили хореографічні та вокальні колективи міст Рубіжне, Сєверодонецька та Лисичанська, Старобільського, Кремінського, Новоайдарського, Станично-Луганського районів – загалом програма складалася з 28 номерів. Слід відзначити, що проведення свята співпало з двома значними подіями. Так, Старобільське районне товариство любителів польської мови та культури «Міст надії», громадська організація «Польсько-Українське Культурно-Освітнє Товариство Донбасу» навесні 2018 року відзначили 100-річчя відновлення незалежності Республіки Польща, а Сєвєродонецьке, Рубіжанське та Лисичанське відділення Луганського обласного благодійного фонду «Хесед Нер» – 70-ту річницю від дня утворення держави Ізраїль.

Зі словами вітання до учасників та глядачів звернулися почесні гості, а саме:
- заступник голови Луганської обласної державної адміністрації з питань соціальної та гуманітарної сфери Ольга Лішик;
- міський голова міста Рубіжне Сергій Хортів;
- начальник управлянні культури, національностей та релігій Луганської обласної державної адміністрації Аліна Адамчук;
- координатор програм тагліт і маса в Ізраїлі Гана Гєн;
- голова Старобільського районного товариства любителів польської мови Олена Удовенко.

В концерті брали участь:
Ансамбль пісні і танцю «Радани» Луганської обласної філармонії
Вокально-хореографічний ансамбль «Ладушки» МКУ «Палац культури» м.Рубіжне
Вокальний полонійний ансамбль «Всі зірки» (Старобільський район)
Хореографічне відділення КЗ «Рубіжанська міська дитяча школа мистецтв»
Зразковий ансамбль танцю «Орля» МКУ «Палац культури» м.Рубіжне
Вокальний ансамбль «Мальва» (Новоайдарський район)
Зразковий ансамбль естрадного танцю «Талісман» КЗ «Сєвєродонецький Палац культури»
Народний циганський сімейний ансамбль «Чорний жемчуг» КУ «Кремінський районний Будинок культури»
Народний чоловічий вокальний ансамбль «Обрій» КЗ «Лисичанський міський Палац культури»
Народний ансамбль танцю "Барвінок" МКУ «Палац культури» м.Рубіжне
Зразкова студія східного танцю «Атлантіс» КЗ «Лисичанський Палац культури ім. В.М. Сосюри»

Дуже приємно, що на цей захід був запрошений Центр культури та дозвілля студентів ДЗ «Луганський державний медичний університет». Танцювальний колектив «МРІЯ» представив танець «Ірландські мотиви» та танцювальний колектив «MODERN» - український танець «Соколонько» (хореограф Лєдовська Юлія).

По завершенню дійства відбулась церемонія нагородження, кожен, хто приймав участь у цьому дивовижному святі був нагороджений Подякою від управління культури, національностей та релігій Луганської обласної державної адміністрації та отримав пам’ятні подарунки.

Луганщина – багатонаціональний край, що вражає яскравою палітрою та різнобарв’ям культур.(Натисніть на картинку для збільшення)


Більше фотографій з заходу ви можете побачити тут:-//-//-//-//-//-//-//-//-//-

Студенти ДЗ «ЛДМУ» з вдячністю за Перемогу


У рамках відзначення Дня Перемоги над нацизмом у Європі, Дня пам’яті та примирення, з нагоди 73-ї річниці завершення Другої світової війни учасники університетського волонтерського об’єднання «VIA BONITATIS…» реалізували акцію «Із вдячністю за Перемогу».

Протягом тижня під координацією викладачів кафедри іноземних мов з латинською та українською мовами студенти-волонтери відвідали 25 ветеранів-учасників бойових дій Рубіжного за місцем проживання. Студенти привітали героїв, висловили слова вдячності захисникам Вітчизни, які відстояли свободу і незалежність Батьківщини та вручили солодкі подарунки. Під час спілкування студенти слухали спогади про події війни, важкі часи окупації, подвиги військових медиків та роботу госпіталів.

Нікого не залишили байдужими ці зустрічі, натхненними та схвильованими повернулися студенти, отримавши справжній приклад героїзму та любові до своєї Батьківщини.(Натисніть на картинку для збільшення)

Більше фотографій з заходу ви можете побачити тут:-//-//-//-//-//-//-//-//-//-

Вишиванка – наш національний символ та автентична ознака


Вишита українська сорочка – це не просто одяг, а справжній оберіг. Вишивка завжди виготовлялася жіночими руками, а тому несла сильний емоційний заряд, символізувала добро, любов і вірність.

Уже традиційно викладачі кафедри іноземних мов з латинською та українською мовами разом зі студентами долучилися до акції, яка сягнула міжнародних масштабів і стала символом єдності українців у всьому світі. Цьогоріч у цьому дійстві взяли участь іноземні студенти, які одягнули вишиванки й торкнулися культурних цінностей українського народу. Сподіваємося, що таке свято української душі з’єднало всі серця воєдино. Будемо раді бачити всіх у вишиванках наступного року.(Натисніть на картинку для збільшення)

Більше фотографій з заходу ви можете побачити тут:-//-//-//-//-//-//-//-//-//-

Студентська молодь як рушій реформ


18 травня 2018 року о 15:00 у конференційній залі нашого закладу відбулась зустріч представників Луганського Центру розвитку місцевого самоврядування із активом студентів ДЗ «ЛДМУ», координаторами якої виступили викладачі кафедри іноземних мов з латинською та українською мовами.

Метою зустрічі стало обговорення головних питань децентралізації влади, нововведень медичної реформи та оптимальні шляхи її реалізації через органи місцевого самоврядування. Директор Луганського Центру розвитку місцевого самоврядування, Агібалов Ігор Володимирович розповів присутнім про реалії та застосування на практиці норм що стосуються децентралізації влади.

Зустріч проходила в дружній атмосфері, велись жваві дискусії. Студенти ставили питання та цікавились перспективою децентралізації влади, презентували свої міні-проекти, висловлюючи свою точку зору щодо актуальних правових питань молоді та її життя загалом.

Незважаючи на досить складну ситуацію, що складається на даний момент у нашій державі, студенти нашого закладу не залишаються осторонь і займають активну громадську позицію щодо її майбутнього.(Натисніть на картинку для збільшення)

Більше фотографій з заходу ви можете побачити тут:-//-//-//-//-//-//-//-//-//-

16 травня 2018р. – Всеукраїнська студентська науково-практична конференція, м. Харків


Студентка нашого університету – Лисанська Тетяна (І курс, 7п) посіла І місце у Всеукраїнській студентській науково-практичній конференції «Ars studendi terminologiae medicinalis: лінгвокультурологічний та лінгводидактичний аспекти вивчення латинської мови та медичної термінології», внесеній до Переліку міжнародних та всеукраїнських науково-практичних конференцій здобувачів вищої освіти і молодих учених у 2018 році.

Вже другий рік поспіль кафедра латинської мови та медичної термінології Харківського національного медичного університету гостинно зустрічає викладачів та студентів різних ВМНЗ України.

Висловлюємо щиру вдячність організаторам конференції за надану можливість зануритися у багатовимірний світ медичної термінології та представити своє бачення наукової проблематики.

Вітаємо Лисанську Тетяну з перемогою та бажаємо їй натхнення та наполегливості в подальших наукових розвідках!!!(Натисніть на картинку для збільшення)


-//-//-//-//-//-//-//-//-//-

Оголошення


Запрошуємо студентів, викладачів та співробітників ДЗ «ЛДМУ» взяти участь у молодіжно-спортивній акції «На честь Перемоги» (вело- і легкоатлетичний пробіги вулицями міста), яка відбудеться 7 травня, початок о 15.00. старт – пл. Володимирська, 1 (біля міського Будинку культури)

За детальною інформацією звертатися на кафедру іноземних мов з латинською та українською мовами.

Тел.: 095 057 95 66-//-//-//-//-//-//-//-//-//-

Увага! Увага! Увага!


Запрошуємо взяти участь у презентації
культурно-художнього проекту «ПІД ЗОРЕЮ ПІНЗЕЛЯ»,
який відбудеться 6 травня о 18.00у великій залі МКЗ «Палац культури».
Вхід безкоштовний.
За детальною інформацією звертатися на кафедру
іноземних мов з латинською та українською мовами.
Тел..: 0950579566-//-//-//-//-//-//-//-//-//-

Міськой захід - Інтелектуальні ігри "Big Brain Batle"


29 квітня, о 10 годині

у малому залі міського Будинку Культури

Від засновників Мобільного Культурного центру м.Рубіжного

за підтримкою та участю Центру культури та дозвілля студентів ЛДМУ

відбудеться фінал інтелектуальних ігор

BIG BRAIN BATTLE

Запрошуємо всіх студентів та співробітників ЛДМУ прийти і підтримати цей видовищний захід, в якому візьмуть участь команди дітей від 12 до 14 років-//-//-//-//-//-//-//-//-//-

II ТУР ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ДИСЦИПЛІНИ «ЛАТИНСЬКА МОВА ТА МЕДИЧНА ТЕРМІНОЛОГІЯ»


26-27 квітня 2018 року у м. Полтава на базі ВДНЗ «Українська медична стоматологічна академія» відбувся II тур Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Латинська мова та медична термінологія» серед студентів вищих медичних навчальних закладів України. Рівень знань з Латинської мови демонстрували 78 студентів з 17 ВМНЗ України.

Упродовж чотирьох годин студенти ІІ курсу медичного факультету ДЗ «Луганський державний медичний університет» Гриценко Валерія (гр. 21 лм) та Маїті Аніндіта (гр.16і) гідно відстоювали честь нашого навчального закладу, успішно виконавши письмові завдання туру: фонетичні та лексико-граматичні тести; блоки завдань з анатомо-гістологічної, фармацевтичноїта клінічноїтермінології, а також блок лінгвокультурологічного характеру.

Після виконання конкурсних завдань учасники олімпіади відвідали історичний музей Академії та здійснили оглядову екскурсію стародавньою частиною міста Полтава. Викладачі та студенти нашого закладу щиро вдячні її організаторам за теплий прийом, нові знайомства та приємні враження.(Натисніть на картинку для збільшення)

Більше фотографій з заходу ви можете побачити тут:-//-//-//-//-//-//-//-//-//-

До Міжнародного дня Землі та Всеукраїнського дня довкілля


27 квітня добігла кінця ініційована кафедрою іноземних мов з латинською та українською мовами екологічна акція «Посади своє дерево» та флешмоб «Студенти-медики за чисту планету!» до Міжнародного дня Землі та Всеукраїнського дня довкілля.

Розпочалася Акція зі «сміттєвої ходи» вулицями міста. Виготовлені власноруч стилізоване вбрання на учасниках флешмобу, агітаційно-просвітницькі листівки та величезна інсталяція зі сміття під назвою «Обери майбутнє планети!» привернули неабияку увагу місцевих жителів від малого до великого. Студенти закликали перехожих берегти чистоту води, повітря, лісів – дбайливо ставитися до планети Земля. Логічним продовженням флешмобу стала університетська Акція «Посади своє дерево!».

За сприяння Ректора ДЗ «ЛДМУ» проф. І.В.Іоффе та представників АГЧ, з активною участю студентського профспілкового комітету та небайдужих до проблем довкілля студентів і співробітників університету протягом трьох днів ентузіасти висаджували дерева на території університету, роблячи свій внесок у відродження природи рідного краю.
(Натисніть на картинку для збільшення)


-//-//-//-//-//-//-//-//-//-

ЗАСІДАННЯ МОВОЗНАВЧОЇ СЕКЦІЇ: «IN PRINCIPIO ERAT VERBUM… СПОЧАТКУ БУЛО СЛОВО…» СТУДЕНТСЬКОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ


26 квітня в межах Днів науки на кафедрі іноземних мов з латинською та українською мовами традиційно відбулось засідання мовознавчої секції: «IN PRINCIPIO ERAT VERBUM… СПОЧАТКУ БУЛО СЛОВО…» Студентської науково-практичної конференції (програма конференції додається).

Цього року в роботі конференції взяли участь не лише студенти ДЗ «ЛДМУ», а й студенти Кремінського медичного училища, ХНМУ, ДонНМУ. В атмосфері дружнього зацікавленого спілкування учасники конференції обговорювали проблеми медичної термінології.

Члени журі визначили таких переможців:
І місце
- Шульга К.В. (10м, ІІ курс) з доповіддю: «Особливості репрезентації українською мовою англомовних епонімічних термінологічних одиниць на прикладі неврологічної термінології» (наук. керівник – Лукаш Ю.М.)
- Колянчикова Т.Г. (2м, І курс) з доповіддю: «Суфіксація як когнітивно-ономасіологічний засіб вираження значення «подібності» в анатомічній термінології» (наук. керівник – Карлова Т.Є.)

ІІ місце
- Рігас А.О. (3м, І курс) з доповіддю: «Універсальні знакові конструкції в семіотичній системі медичної галузі» (наук. керівник – Гришина О.С.)
- КунченкоК.Г. (КЗ КМК, м. Кремінна) з доповіддю: «Регіональні ергоніми: мотиваційний аспект та структурно-стилістичні особливості» (наук. керівник – Кошелева О.Б.)

ІІІ місце
- Лисанська Т.Ю. (7п, І курс) з доповіддю: «Когнітивно-ономасіологічні моделі побудови назв фітонімів» (наук. керівник – Карлова Т.Є.)

За результатами опитування учасників конференції в номінації «Прометей науки» переможцями стали Завялова А.С. (9м, ІІ курс) з доповіддю: «Мовна політика на українських теренах в І пол. ХХ ст.: історія лінгвоциду» (наук. керівник – Чернушина Л.В.) та Пономарьова М.О. (86ф, ІІІ курс) з доповіддю: «Обсценна лексика у мовленні сучасних українців» (наук. керівник – Ратушна Т.М.).

Усі учасники конференції отримали сертифікати, а кращі були нагороджені грамотами за найцікавіші доповіді та генерування дискусії. Викладачі кафедри іноземних мов з латинською та українською мовами ДЗ «ЛДМУ» щиро вітають учасників конференції з вдалими виступами й запрошують студентів залучитися до наукових розвідок в царині лінгвістики в наступному році.(Натисніть на картинку для збільшення)

Більше фотографій з заходу ви можете побачити тут:-//-//-//-//-//-//-//-//-//-

Всеукраїнська студентська олімпіада


18 – 20 квітня на базі Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського проводилася Всеукраїнська олімпіада з «Української мови (за професійним спрямуванням)» серед студентів навчальних закладів України ІІІ – ІV рівнів акредитації.

В олімпіаді взяли участь і студенти ДЗ ЛДМУ. Успішно виконавши письмові завдання, взявши участь у творчому конкурсі та публічно презентувавши власний виступ-імпровізацію, Соломійчук Марина (ІІІ курс) та Чепрага Сергій (І курс) гідно представили на олімпіаді наш університет.(Натисніть на картинку для збільшення)


-//-//-//-//-//-//-//-//-//-

ХVIII Всеукраїнський відкритий фестиваль-конкурс вокального мистецтва «ВІНОК СЛОБОЖАНЩИНИ» (м. Харків)


У Харкові 14 квітня 2018 року відбувся фестиваль всеукраїнського рівня, в якому високопрофесійне журі визначали кращих представників мистецької молоді Східної України. Цей захід відбувся за підтримки та ініціативи Центральної харківської дитячої музичної школи. Метою та завданнями ХVIII Всеукраїнського відкритого фестивалю-конкурсу вокального мистецтва «ВІНОК СЛОБОЖАНЩИНИ» є пропаганда та підтримка вокального мистецтва; залучення дітей та молоді до вокальної творчості.

ДЗ «Луганський державний медичний університет» представив студент 3-ого курсу ДМИТРО ДІДОРА, який є солістом Центру культури та дозвілля студентів. У напруженій боротьбі він виборов призове ІІ місце в номінації «Естрадний вокал».

Вітаємо Дмитра Дідору з яскравим результатом!(Натисніть на картинку для збільшення)

-//-//-//-//-//-//-//-//-//-

На Всеукраїнському фестивалі гумору «Українська Медична Ліга» (м. Харків) успішно виступила команда КВК Луганського державного медичного університету


ІІІ Всеукраїнський фестиваль гумору КВК «Українська Медична Ліга» серед медичних ВНЗ країни проводився з 2 по 4 квітня 2018 р. у місті Харків. ДЗ «Луганський державний медичний університет» на цьому Фестивалі був представлен збірною командою КВК «Пироги Пирогова».

Гра проходила у Актовому залі Харківського національного медичного університету. У ній брали участь молодіжні студентські команди з медичних закладів Києва, Харкова, Рубіжного, Полтави та Краматорська. Команда нашого університету зайняла почесне ІІІ місце, та стала володарем Кубка, Дипломів та різноманітних сувенірів.

Колектив Центру культури та дозвілля студентів ДЗ «ЛДМУ» бажає команді «Пироги Пирогова» не зупинятися на досягнутому, а тому й далі продовжувати поповнювати свій репертуар новим іскрометним гумором.


(Натисніть на картинку для збільшення)

Більше фотографій з заходу ви можете побачити тут:


-//-//-//-//-//-//-//-//-//-

Танцювальний колектив «MODERN» Центру культури та дозвілля студентів ДЗ «ЛДМУ» - переможець Міжнародного фестивалю-конкурсу «GRAND MUSIC FEST» (м. Харків)


Наприкінці березня 2018 року танцювальний колектив «MODERN» Центру культури та дозвілля студентів ДЗ «ЛДМУ» (художній керівник – Лєдовська Юлія Сергіївна) прийняв участь у Міжнародному фестивалі-конкурсі «GRAND-MUSIC FEST» (м. Харків). Дівчата зайняли II місце в номінації «Хореографічне мистецтво» - жанр «Modern dance» та стали Лауреатами II ступеню.

Жури фестивалю:
Герман Юрченко (Народний артист України, Заслужений діяч мистецтв України, доцент кафедри хореографії Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка, голова ПОВ «Національна всеукраїнська музична спілка»);
Мілена Лейбук (Президент міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв «GRAND-MUSIC FEST», Заслужений діяч естрадного мистецтва України, директор центру естетичного розвитку, балерина, суддя асоціації естрадного танцю України);
Віталій Нечитайло (Президент міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв «GRAND-MUSIC FEST», Голова МГО «Європейська молодіжна ліга», Заслужений діяч естрадного мистецтва України).

Учасники танцювального колективу на досягнутому зупинятися не збираються. Надихнувшись і зарядившись емоціями, готові до подальшої наполегливої праці у танцювальному залі. Ми дуже раді за переможців і бажаємо танцювальному колективу «MODERN» нових успіхів у такій благородній справі!
(Натисніть на картинку для збільшення)

-//-//-//-//-//-//-//-//-//-

КУБКИ ПЕРЕМОЖЦІВ НАШІ!


17 березня 2018 року в Чернівецькій обласній філармонії відбулося урочисте нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу імені Марії Фішер-Слиж «Змагаймося за нове життя!», присвяченого Лесі Українці.

Студенти університету Данько Ірина (І курс) та Шаповалов Олексій (ІІ курс), які посіли призове перше місце, взяли участь у нагородженні та Гала-концерті. Хист та наполегливість, неймовірна чуттєвість та переконлива майстерність, сучасне оригінальне виконання класичного твору Лесі Українки «Contra spem spero ...» привернули увагу журі, а численна глядацька аудиторія зустріла виступ наших учасників у філармонії заслуженими бурхливими оплесками.


(Натисніть на картинку для збільшення)

Задля спільної перемоги працювали: викладачі кафедри іноземних мов з латинською та українською мовами; Бриков Марк та Бобровник Роман (ІV курс), Сердюк Владислав та Цеберський Костянтин (ІІІ курс) за сприяння Агенції організації свят «V&M show group» та МКУ «Палац культури» м.Рубіжне.

Вітаємо ДЗ «Луганський державний медичний університет» із перемогою у Всеукраїнському конкурсі ! ! !


-//-//-//-//-//-//-//-//-//-

«МУЗА В БІЛОМУ ХАЛАТІ»


Під такою назвою 23 березня пройшла традиційна весняна зустріч у поетичній вітальні кафедри іноземних мов з латинською та українською мовами.

У день поезії йшлося про НАДталановитих людей. Людей, які поєднали в собі царину поетичного слова та найгуманнішу в світі професію лікаря. Під час зустрічі лунали різножанрові поетичні рядки знаних і незнаних українських лікарів-поетів різних часів: Степана Руданського й Михайла Качалуби, Олександра Тесленка й Віталія Коротича, Іона Дегена й Володимира Гаухмана…


(Натисніть на картинку для збільшення)

Серед лікарів є чимало поетів. Славиться й наша Alma mater талановитими людьми. Людьми, які органічно поєднують поетичне слово й служіння людям. Проникливо звучали у виконанні студентів поезії лікаря, професора, доктора медичних наук і поета Ярослава Миколайовича Кремінського.

Його робота – посестра поета,
В якій не місце примхам аритмій,
В якій склепіння перевтоми вій
І ніжне соло радості кларнету …
(Я.Кремінський)

Окрасою зустрічі став виступ доктора медичних наук, професора, завідувача кафедри мікробіології, гігієни та екології Ігоря Славовича Гайдаша із власним поетичним доробком.

Украина, Украина!
Ты одна лишь мной любима!
Или дочкой Украины! (І.Гайдаш)

Щире слово талановитого автора довело, що в жодній професії матеріальне з духовним не переплітається так тісно, як у професії лікаря.


(Натисніть на картинку для збільшення)


-//-//-//-//-//-//-//-//-//-

Тематично-ігровий тренінг «Молодь Луганщини проти дискримінації та расизму»


Тематично-ігровий тренінг з такою назвою провів 21 березня 2018 року Луганський обласний центр народної творчості при підтримці управління культури, національностей та релігій Луганської обласної державної адміністрації.


(Натисніть на картинку для збільшення)

Цей захід відбувся для студентів ДЗ «Луганський державний медичний університет» у Центрі культури та дозвіллі студентів. Модераторами виступили Анжела Филипська, завідуюча науково-методичним відділом з організації культурно-дозвілєєвої діяльності ЛОЦНТ та Ірина Брігідер, завідуюча відділом мистецтв Рубіжанської центральної бібліотеки. На заході також була присутня Вікторія Сидорчук, головний спеціаліст відділу мистецтв, культурно-методичної роботи управління культури, національностей та релігій ЛОДА.

Інноваційна форма проведення зустрічі, яка була запропонована модераторами, допомогла залучити до спілкування не тільки молодь. Спільно з представниками старшого покоління студенти не лише виявили актуальні питання, а й визначили шляхи вирішення проблем між національної нетерпимості у суспільстві. В процесі обговорення присутні дістали висновку, що на Луганщині майже не має проявів расизму, а нетерпимість виникає у першу чергу через відсутність знать про культуру, звичаї, життєвий уклад та світогляд представників інших національностей.


(Натисніть на картинку для збільшення)

Висновком заходу, з яким погодились усі учасники тренінгу стало ствердження, що расизм, ксенофобія, етнічна дискримінація – це реальна небезпека розвитку людства і тільки ведення активного діалогу є необхідним для того, щоб культурне розмаїття стало джерелом та чинником об’єднання, збагачення суспільства.

Наприкінці заходу присутні у залі студенти та гості вечора змогли насолодитися дивовижним живописом, який створює студентка заочної форми навчання фармацевтичного факультету ДЗ «ЛДМУ» Ковальова Марина.


(Натисніть на картинку для збільшення)


-//-//-//-//-//-//-//-//-//-

Вітаємо з Міжнародним Днем Щастя!
The 20th of March is the International Day of Happiness!
Share happiness and be part of something amazing…

20 березня, у день весняного рівнодення, світ відзначає МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЩАСТЯ. Кафедра іноземних мов з латинською та українською мовами охоче долучилася до святкування Міжнародного Дня Щастя та реалізувала разом зі студентською молоддю творчий проект «We are happy!».


(Натисніть на картинку для збільшення)

Перегляд відеороликів «Що таке щастя?» та «What makes you happy?» надихнув студентів І та ІІ курсів медичного факультету створити власні «Листівки щастя». З теплими посмішками та відкритим серцем, усього лише за кілька хвилин, учасники виразили своє бачення й розуміння того, що таке ЩАСТЯ, виготовивши власноруч десятки креативних малюнків. З малюнків утворили один, спільний на всіх, колаж «Щастя я бачу таким!».


(Натисніть на картинку для збільшення)

Усі учасники проекту «поділилися своїм щастям» з іншими, отримали позитивні емоції та приємні враження й дійшли висновку, що щастя завжди поруч із нами, його можна знайти у найпростіших речах, які надають нашому життю яскравих фарб.

Бажаємо всім і кожному бути щасливим!


(Натисніть на картинку для збільшення)


-//-//-//-//-//-//-//-//-//-

Зі святом українські добровольці!


В Україні 14 березня відзначається День українського добровольця. Його встановлено рішенням Верховної Ради у 2017 році з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України. Саме завдяки героям, які за покликом серця стали на захист своєї Батьківщини, їх мужності, відданості національним інтересам і щирому патріотизму вдалося зупинити російського агресора, дати змогу мобілізувати сили в тилу й озброїти армію. Загалом у конфлікті на сході України брали участь майже 40 добровольчих батальйонів, що згодом ввійшли у військові частини силових структур.


(Натисніть на картинку для збільшення)

Студенти ДЗ «ЛДМУ» та викладачі кафедри іноземних мов з латинською та українською мовами побували на урочистому заході присвяченому Дню українського добровольця, який відбувся у Рубіжанському політехнічному коледжі ім. О.Є. Порай-Кошиці ЛНУ ім. Тараса Шевченка. Студенти медичного університету привітали добровольців та висловили свою шану та повагу героям-патріотам, які віддано присвятили своє життя служінню Україні.


(Натисніть на картинку для збільшення)

У кінематографічній вітальні кафедри іноземних мов з латинською та українською мовами відбувся перегляд та обговорення документального фільму «Аеропорт» про мужніх захисників Донецького аеропорту.(Натисніть на картинку для збільшення)


-//-//-//-//-//-//-//-//-//-

07.03.2018 року – Виступ студентів ДЗ «Луганський державний медичний університет» у Рубіжанському професійному хіміко-технологічному ліцеї


7 березня 2017 року у Рубіжанському професійному хіміко-технологічному ліцеї відбувся святковий весняний концерт. Вже за доброю традицією колектив ліцею запросив творчий колектив Центру культури та дозвілля ДЗ «Луганський державний медичний університет» виступити у якості запрошених гостей. Дівчата з колективу «MODERN» зворушливо виконали композицію «Соколонько».


(Натисніть на картинку для збільшення)

Глядачі, які були присутні в залі з оплесками зустрічали та проводжали наших талановитих дівчат.


(Натисніть на картинку для збільшення)


-//-//-//-//-//-//-//-//-//-

06.03.2018 року – «Жінка. Весна. Кохання»


На базі МКУ «Палац культури» відбувся урочистий концерт, присвячений Міжнародному жіночому дню. Концертна програма була розроблена таким чином, що прийшлася до душі абсолютно кожному. Доказом цього стали вдячні оплески задоволених глядачів та вигуки «браво».


(Натисніть на картинку для збільшення)

На початку заходу свої вітання жінкам висловили міський голова С.Хортів та директор НПП «Зоря» А.Чернєцов. Захід включив 29 концертних різнопланових номерів, які були підготовлені колективами та солістами МКУ «Палац культури», а також запрошеними гостями.

В якості ведучого даного заходу адміністрація МКУ «Палац культури» запросила Дмитра Дидору - студента 3 курсу ДЗ «Луганський державний медичний університет». Дмитро впорався зі своєю роботою на відмінно, зал зустрічав його оплесками. Адміністрація МКУ «Палац культури» та Центр культури та дозвілля студентів ДЗ «ЛДМУ» висловлює Дмитру подяку в проведенні міського заходу.


(Натисніть на картинку для збільшення)


-//-//-//-//-//-//-//-//-//-

24.02.2018 - Міський конкурс краси та молодості «Я Українка!»


У міському Палаці Культури м. Рубіжне відбувся конкурс краси та молодості «Я Українка!», в якому брали участь чарівні, ніжні, креативні дівчата з навчальних закладів міста. Організаторами виступили Міська комунальна установа «Палац Культури» Рубіжанської міської ради Луганської області за підтримки відділу культури, молоді та спорту Рубіжанської міської ради.

Одинадцять конкурсанток змагалися за найголовніший титул у таких конкурсах: конкурс-візитка «жива традиція»; танцювальний конкурс «Танок української краси»; конкурс талантів «Таланти твої, Україно!», та вечірньої сукні. Всі учасниці продемонстрували свої артистичні, інтелектуальні, творчі уміння і навички. Найцікавішим звичайно видався конкурс талантів.


(Натисніть на картинку для збільшення)

ДЗ «Луганський державний медичний університет» гідно і на високому рівні представили наші чарівні дівчата: Сергєєва Валерія (3 курс), яка отримала Титул «Міс Талант» та Маіті Аніндіта (2 курс), яка стала Першою Віце-міс Краси.


(Натисніть на картинку для збільшення)

Шановні наші дівчата, нехай щастить Вам у житті,чистих рос Вам, мудрої думки, краси. Будьте завжди впевнені у собі і знайте, що кожна з Вас – найкраща!

Адміністрація МКУ «Палац Культури» та Центр культури та дозвілля студентів ДЗ «ЛДМУ» висловлює подяку студентам ДЗ «ЛДМУ» (Кислиця Микита (3 курс), Лубенець Едуард (3 курс), Гнатенко Станіслав (3 курс) Опаров Георгій (3 курс), Кучер Валерій (2 курс), Аксенченко Марк (3 курс), Кушнарьов Владлен (1 курс) та Мохов Ернест (1 курс) у допомозі в організації даного заходу.


-//-//-//-//-//-//-//-//-//-

Запрошуємо всіх студентів ДЗ «ЛДМУ» до кінотеатру у Центр культури та дозвілля студентів!!!


24 лютого 2018 року
Показ кінофільму "Чудо-жінка"
Початок о 14:00


(Натисніть на картинку для збільшення)

-//-//-//-//-//-//-//-//-//-

21 лютого – Міжнародний день рідної мови


«Нація повинна боронити свою мову більше, ніж свою територію», - говорила Леся Українка. Адже територію можна відвоювати, а коли вмирає мова, то вмирає і нація. Мова є однією із найважливіших цеглинок у фундаменті кожної нації. Саме у ній відображено і зафіксовано найглибші витоки свідомості народу та його ментальність, закодовано народну мудрість і споконвічні знання. Мова — це генератор і найвища форма патріотизму, Божий дар і ключ до вивчення культури, історії, традицій, творець культури,вона репрезентує народ у світі, є етнічним кодом нації.


(Натисніть на картинку для збільшення)

Викладачі кафедри іноземних мов з українською та латинською мовами21 лютого провели лінгвістичну гру «Безмежний океан рідної мови». Усі учасники команд показали високий рівень знань, а звання «Кращі знавці української мови» здобула команда «Я люблю українську мову» групи 10 м, ІІ курсу.(Натисніть на картинку для збільшення)

-//-//-//-//-//-//-//-//-//-

21.02.2018 - МІЖНАЦІОНАЛЬНЕ ЧАЮВАННЯ


21 лютого 2018 року в м. Старобільськ за підтримки та участі управління культури, національностей та релігій Луганської обласної державної адміністрації, Луганського обласного центру народної творчості, обласної універсальної наукової бібліотеки ім. М.О. Горького, відбувся обласний тематичний захід «Мова – душа кожної національності», присвячений Міжнародному дню рідної мови.


(Натисніть на картинку для збільшення)

У затишному залі бібліотеки звучали різні мови. Зачитування віршів на хінді, івриті, грузинською, польською, німецькою та російською мовами, а також багатомовний і поліфонічний спів. З вітальним словом до присутніх звернулись заступник голови Луганської обласної державної адміністрації з питань соціальної та гуманітарної сфери Ольга Лішик; заступник начальника управління – начальник відділу у справах національностей та релігій управління культури, національностей та релігій Луганської облдержадміністрації Олександр Козенко та голова асоціації працівників та аматорів сфери культури Луганської області Ірина Божич.Ведучі заходу - співробітники бібліотеки провели вікторину "Вгадай мову". Вони називали мовні особливості тієї чи іншої національності, а гості відгадували, про яку мову або ж країну йдеться.
Брали до уваги лише ті мови, носії або ж представники яких були присутні в залі. Так гості досить легко відгадали Польщу, Індію, Грузію, Ізраїль, Узбекистан, Україна та Німеччину. Про особливості національної мови та країнах розповідали:
- Олена Удовенко, представник районного товариства любителів польської мови та культури "Міст надії";
- Соловйова Олімпіада, яка представляла Сєвєродонецьке відділення Луганського благодійного фонду "Хесер-Мер";
- Заслужений працівник культури Олександр Кельш прекрасно поспілкувався з гостями німецькою і навіть зачитав мовою оригіналу уривок з поеми Гете;
- Ніно Лемонжава з дочками розповідали про рідну Грузії на вишуканість грузинською мовою.

Справжнім подарунком для кожного став виступ студентів ДЗ «Луганський державний медичний університет». Студент Асілбек Маможонов з Узбекистану студент прочитав на рідній мові кілька віршів і навіть переклав їх на російську. Дівчата студентки з Індії поділилися особливостями своєї рідної країни.
В кінці заходу кожен приєднався до акції "Моєю мовою про мир", поділившись побажаннями миру для України на різних мовах.
Про українську мову розповіли Артисти народного театру мініатюр "Шукачі" Старобільського РДК, представивши потужний виступ "Герої не вмирають".

Директор бібліотеки Світлана Моісєєва також привітала гостей зі святом та подякувала за те, що кожен відгукнувся на запрошення. «Велика дяка тим, хто приєднався сьогодні до нас. У День рідної мови до бібліотеки завітало набагато більше представників різних національностей, аніж минулого року. Отож сподіваємося, що наступного року це свято відзначимо ще яскравіше», – поділилася пані Світлана.


(Натисніть на картинку для збільшення)


-//-//-//-//-//-//-//-//-//-

20.02.2018 - У ДЗ «Луганський державний медичний університет» вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні


Горить свіча і пам’яті сльоза додолу з неї краплями стікає.
Земля ридає, плачуть небеса – Героїв Україна пам’ятає.

20 лютого в Україні вшановуються Герої Небесної Сотні та подвиг учасників Революції Гідності, яка кардинально змінила напрямок розвитку держави та суспільства, згуртувала свідомих, зрілих громадян - справжніх патріотів Батьківщини. Але шанс на зміни дістався українцям дорогою ціною - ціною людських втрат. Вічною раною на серці кожного буде пам'ять про героїв Небесної Сотні та воїнів АТО, кожен з яких віддав за свої переконання найвищу ціну - власне життя.


(Натисніть на картинку для збільшення)

Саме в цей день на кафедрі іноземних мов з латинською та українською мовами пройшли заходи на вшанування загиблих патріотів. У читальному залі кафедри відбулася презентація фотовиставки «А сотню вже зустріли небеса» та огляд літератури «Революція Гідності. Згадаймо головне».Студенти груп ІІ курсу 1м, 18лм, 19лм та 8с І курсу взяли участь у тематичному заході «На варті неба». Хвилина мовчання та вогонь свічок стали даниною тим, хто навічно пішов від нас заради торжества справедливості, незалежності і свободи України. Вічна пам'ять загиблим героям!
(Натисніть на картинку для збільшення)


-//-//-//-//-//-//-//-//-//-

17.02.2018 - Святковий концерт «Мелодія сердець»


«Мелодія сердець» - під такою назвою 17 лютого 2018 року у великому залі міського Палацу Культури відбувся великий святковий концерт, присвячений Дню всіх закоханих.

Цей захід відбувся спільно з Центром культури та дозвілля студентів ДЗ «Луганський державний медичний університет». Наші чарівні ведучі – Дідора Дмитро та Бєлякова Тетяна подарували незабутні враження глядачам. Зі сцени вони міркували з приводу ідеальної дівчини і справжнього чоловіка, ділилися своїми почуттями та спогадами.


(Натисніть на картинку для збільшення)

Нарівні з творчими колективами та солістами міського Палацу Культури свій святковий настрій глядачеві дарував вокальний ансамбль «РЕПРИЗА» Луганського державного медичного університету.


(Натисніть на картинку для збільшення)

Кожна музична композиція була пройнята любов’ю та теплом. Кожен вихід на сцену зустрічали бурхливими оплесками. Овації і ще раз овації були гідною нагородою артистам, які подарували глядачам незабутнє відчуття свята і радості.


-//-//-//-//-//-//-//-//-//-

14.02.2018 - Our students am usedly took part in different romantic contests on St. Valentine'sDay!


День святого Валентина, мабуть, найромантичніше свято, яке активно відзначають практично в кожному куточку світу. 14 лютого – джерело позитиву та святкового настрою, коли прийнято дарувати подарунки, говорити теплі слова та зізнаватися у своїх почуттях.(Натисніть на картинку для збільшення)

У цей романтичний день вже котрий рік поспіль кафедра іноземних мов з латинською та українською мовами проводить пізнавально-розважальну програму, що має на меті висвітлення звичаїв та традицій, культурних відмінностей у святкуванні Дня Святого Валентина в англомовних країнах та Україні.(Натисніть на картинку для збільшення)

У насиченій оригінальними жартами ведучих, веселими конкурсами та привітаннями програмі, охоче взяли участь вітчизняні та іноземні студенти нашого закладу. Члени команд виступили у ролі закоханих поетів, художників та співаків. Учасники чуттєво продекламували вірші українською, англійською, французькою та бенгальською мовами. Фіналом дійства стало виконання в караоке романтичної англійської пісні «You are my sunshine!».
Святкова атмосфера та чудовий настрій стали приємним подарунком для всіх, хто взяв участь у святі!


Більше фотографій з заходу ви можете побачити тут:


-//-//-//-//-//-//-//-//-//-

8.02.2018 - «МІС ЛДМУ – 2018». Свято краси та грації у ДЗ «Луганський державний медичний університет»


8 лютого 2018 року в Актовій залі ДЗ «Луганський державний медичний університет» пройшов конкурс краси і грації «Міс ЛДМУ–2018». Організатором конкурсу виступив Центр культури та дозвілля студентів ДЗ «Луганський державний медичний університет». Головне завдання конкурсу - виявлення талановитої та обдарованої молоді серед студентів університету, залучення їх до активного громадського життя навчального закладу та культурно-естетичного виховання.
Під час проведення конкурсу краси «Міс ЛДМУ-2018» конкурсантки демонстрували свої вміння в 4-х номінаціях (український стилізований костюм, інтелектуальний конкурс, конкурс талантів, дефіле - вихід у вечірніх сукнях). У перерві між конкурсами виступали творчі колективи Центру культури та дозвілля студентів ДЗ «ЛДМУ»: «Мрія», «Ліріка» і вокаліст Дмитро Дідора та запрошений колектив «Натхнення».


(Натисніть на картинку для збільшення)

Конкурс краси збирає не тільки найкрасивіших дівчат, але і обдарованих для того, щоб відзначити красу, талант і чарівність конкурсанток. Творчий конкурс, як завжди найскладніше випробування. Нашим красуням необхідно було проявити свій талант, показати красу своєї душі і підкорити серця глядачів і компетентного журі. Нашим дівчатам це більшою мірою вдалося.
Оцінювали наших конкурсанток компетентне журі, а саме Завідувач кафедри педіатрії з дитячими інфекціями, к.м.н., доцент Волошин Олександр Миколайович; Директор української філії школи Моделей «IB Models», Віце-Міс Північний Донбас 2006 Паніна Наталя; Директор ресторану «АНІ» Арман Мхітарян; сімейний фотограф Анна Рей; Власник Агенції організації свят V & M show group - Бриков Марк ; стиліст-візажист, - Солодка Анжела.


(Натисніть на картинку для збільшення)

Усі дівчата отримали почесні тітули та заохочувальні призи.
Тітул «МІС - ОНЛАЙН» отримала Данько Ірина (1 курс).
Тітул «МІС ОРИГІНАЛЬНІСТЬ» отримала Аніндіта Маіті (2 курс)
Тітул «МІС СТИЛЬ» отримала Безверхая Ольга (2 курс)
Тітул «МИС ТАЛАНТ» отримала Ринза Вікторія (1 курс)
Тітул «МІС УСМІШКА» отримала Дробот Олександра (5 курс)
Тітул «МІС ФОТОГЕНІЧНІСЬ» отримала Данько Ірина (1 курс)
Тітул «МІС БІЛИЙ ХАЛАТ» Третяк Соф’я (2 курс)
Тітул «МІС ГРАЦІЯ» Разенкова Марина (1 курс)
Диплом з титулом «ВІЦЕ МІС ЛДМУ-2018» та подарунок (можливість навчатися у школі моделей) отримала Сергєєва Валерія (3 курс)


(Натисніть на картинку для збільшення)

Диплом з титулом «МІС ЛДМУ-2018» та діадему отримала АНІНДІТА МАІТІ (2 КУРС).


(Натисніть на картинку для збільшення)

Центр культури та дозвілля студентів висловлює подяку
- Адміністрації університету за допомогу в організації даного заходу;
- Агентству організації свят V&M show group;
- Українській філії школи моделей «IB MODELS»;
- Українському бренду одягу ручної роботи «KES LOVE»
- Студії фітнеса та танцю «БАРБАРІС»;
- Ресторану «АНІ»;
- Спорт-клубу «Фіт-база» (Оздоровчий комплекс «Візіт»);
- Сімейному фотографу Анні Рей;
Інформаційний партнер конкурсу краси та грації «МІС ЛДМУ – 2018» - «Паралель медіа» (Інформаційне агентство Луганської області), та радіо ПУЛЬС-ФМ (Лисичанськ, Сєверодонецьк, Рубіжне – 99.5 FM).


Більше фотографій з заходу ви можете побачити тут:

Ще більше інформації можно побачити на інтернет - ресурсі "Паралель медіа":

 


-//-//-//-//-//-//-//-//-//-

05.02.2018 - Мисс ЛДМУ
(Натисніть на картинку для збільшення)

-//-//-//-//-//-//-//-//-//-

25.01.2018 - Мисс ЛДМУ
(Натисніть на картинку для збільшення)

-//-//-//-//-//-//-//-//-//-

19.01.2018 - Господарідобрі, зустрічайте, Щедрівникамдверівідчиняйте!


Середина січня – царство Василя й Маланки, які традиційно хазяйнують в Українінапередодні Щедрого вечора, несучuв кожну оселю побажання здоров’я, добробуту, усіляких гараздів. Котрий рік поспіль маланкувалищедрівники і в нашому навчальному закладі.


(Натисніть на картинку для збільшення)

Вітали співробітників університету – водилиКозу, танцювали, співали й дарували піднесений настрій – студентиІ-го курсу: Бондарчук Ніна, ДейПрітха, КенжабоєвРахмоналі, Кудрявцев Сергій, Мордига Аліна, Нєдовєсова Вікторія, ПанджаСабіасачі, СенБісвасПуджа, Сосюра Олена, Сушко Владислав, Чередниченко Дмитро та Якименко Ілля під керівництвом викладачів кафедри іноземних мов з латинською та українською мовами.

Хай у Вас родиться жито-пшениця,
Горох-чечевиця і всяка пашниця. Щоб на майбутнійрікбулобільшеніжторік,

– примовляла наша Кізонька, а гурт ряджених злагоджено й бадьоро додавав:

Щоббули у своїйхаті,
Ви щасливі та багаті!
Щедрий вечір, добрий вечір!

(Натисніть на картинку для збільшення)

-//-//-//-//-//-//-//-//-//-

12.01.2018 - Старий Новий Рік!


У ніч з 13 на 14 січня українці відзначають Старий Новий Рік. Напередодні свята 12 січня 2018 року у міському Палаці Культури (м. Рубіжне) відбувся святковий концерт, в якому запропонували виступити Центру культури та дозвілля студентів ДЗ «Луганський державний медичний університет». Вокальний ансамбль «РЕПРИЗА» та солістка Ірина Данько дуже гармонійно виглядали на одній великій сцені з творчими колективами Палацу Культури.(Натисніть на картинку для збільшення)

Тепла, домашня атмосфера, позитивом позначилася на загальному настрої, і вечір пролетів непомітно.


(Натисніть на картинку для збільшення)

-//-//-//-//-//-//-//-//-//-ОСВІТНІЙ ЦЕНТР «ДОНБАС-УКРАЇНА»

Підготовка офіцерів запасу

Розклад занять

Державна екзаменаційна комісія (ДЕК)

Центр культури та дозвілля студентів

Профспілкова організація студентів

Студентське самоврядування

Студентське життя

Гуртожиток

Урочиста обіцянка студента

Клятва лікаря України

Клятва провізора

Клятва Гіппократа

Гімн ДЗ ЛДМУ

Бібліотека

Всеукраїнський тиждень права в 2017 році


оплата навчанняДошка оголошень для студентів

Дошка оголошень відділу ординатури

Видео ДЗ ЛДМУ

Друковані змі

Український журнал клінічної та
лабораторної медицини


ЄВРОМЕД


(c) 2018 ДЗ "Луганський державний медичний університет". Усі права захищено.